WYBRANE FILTRY

   Zegarki Citizen Skyhawk

   Zegarki Citizen Skyhawk - LuxTime.pl jest autoryzowanym przez firmę Citizen sklepem internetowym. Oferujemy wyłącznie fabrycznie nowe i oryginalne zegarki z instrukcjami w języku polskim oraz pełną ochroną gwarancyjną producenta. Citizen Watch Co., Ltd. (Shichizun Tokei Kabushiki-gaisha) jest rdzennie japońskim, międzynarodowym przedsiębiorstwem z Tokio założonym w 1918 r., kiedy to powstał Instytut Shokosha.

   0 - 0 z 0 produktów
   Przepraszamy, brak wyników dla frazy "Citizen Skyhawk".

   Może będziesz zainteresowany poniższymi produktami ?

   Obecnie firma należy do największych producentów zegarków, a nazwa Citizen, co znaczy obywatel, wywodzi się od nazwy kieszonkowego zegarka z roku 1924. Przełomowe wydarzenie w historii marki miało miejsce w 1994 roku, kiedy powstała i została wykorzystana w produkcji zegarków technologia „Eco-Drive” mająca na względzie ochronę środowiska oraz wyeliminowanie baterii z kwarcowych mechanizmów. Technologia w głównej mierze opiera się na pozyskiwaniu energii słonecznej za pośrednictwem, której czasomierz zostaje wprawiony w ruch. Nowatorskie rozwiązanie jest nieustannie udoskonalane ...  Więcej >>>

   Citizen Skyhawk - cechy:

   Citizen Skyhawk to zaawansowane technologiczne zegarki o doskonałej precyzji i eleganckim, ponadczasowym designie. Zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź swój wymarzony zegarek!