Chmura tagów

Citizen EYES

6
Citizen EYES

Citizen EYES zgodnie z koncepcją projektantów zegarek ma wywoływać niezwykłą grę cieni i światła. To właśnie te ostatnie były dla nich inspiracją, a w szczególności cień.  Elementy tarczy wykonane z ceramiki powieszone na kilku płaszczyznach oraz specjalna geometria szkiełka poza wspomnianym efektem optymalizują ilość światła docierającego do umieszczonych pod tarczą ogniw słonecznych.

Sercem zegarka będzie mechanizm Calibre 8676 Eco-Drive produkcji Citizen’a z funkcjami Day and Date Indicator. Koperta o klasie wodoszczelności do 5 bar, wyposażona została w pasek z tzw. płynnej gumy, posiadający możliwość idealnego dopasowania do kształtu nadgarstka. Nowy zegarek Citizen zgodnie z informacjami producenta będzie dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych - białej i czarnej. Ogrom czasu i pracy włożonej na etapie projektowania i wykonania, który kilkadziesiąt razy przewyższał analogiczny okres potrzebny do wyprodukowania seryjnego modelu – został przełożony na dość mocno ograniczoną limitację – tylko 500 sztuk (po 250 każdej wersji). Powyższe, co zrozumiałe z pewnością wpłynie  na cenę pojedynczego zegarka, która nie będzie niska – wg zapowiedzi to przedział od siedmiu do dziesięciu tysięcy dolarów. Z pewnością zegarek prezentuje się wyjątkowo I zapada w pamięć ...

Citizen Eyes

Komentarze do wpisu (6)

29 lutego 2016

Cienie i geometria + gra światła bardzo interesujące, za to materiały tarcz plastikowo, bardzo odpychające!

2 marca 2016

Ze względu na mankamenty dotyczące "plastikowego wyglądu" ja poleciłabym miłośnikom marki zegarek CITIZEN LIMITED EDITION SATELLITE WAVE F900 GPS CC9004-51E. Piękny i funkcjonalny zegarek, niezawodny mechanizm i takie tam bla bla bla, jak zawsze w tym przypadku. Ale spójrzmy prawdzie w oczy: to tylko niewiele znaczące frazesy, a tak naprawdę liczy się coś innego - SATELLITE WAVE. Skoro możesz zsynchronizować czas dzięki odbiornikowi GPS, to jeśli jesteś przypadkiem uzdolnionym hakerem, to połączysz się z postradzieckim satelitą i ściągniesz z niego nie czas, a tajne informacje wojskowe i zostaniesz nikim innym, jak słowiańskim Bondem, z zegarkiem mającym możliwości nieporównywalnie większe niż "oklepana" jakaś tam wybuchająca Omega. A to wszystko za jedyne 7 880,00 zł. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że warto.

2 marca 2016

Zegarek nietypowy i wyjątkowy, to za mało powiedziane. Jest jak poezja, jak arcydzieło mistrza nawiązujące do starożytności. Ktoś, kto posiądzie ten zegarek, będzie odznaczał się tajemnicą i sekretem. Wspaniale podkreśli on męski zagadkowy charakter. Niczym sekret dla oczu .... Świetny!

3 marca 2016

Czas się nie zatrzymuje dlatego odmierzaj go z Lux Time !

4 marca 2016

Zegarek dla nowoczesnego faceta. Kojarzy się z futurystycznym budownictwem i luksusowym samochodem. Nie trzeba jednak mercedesa i willi by poczuć się wyjątkowo. Założę się, że wyjście na miasto z tym zegarkiem już było by świetnym uczuciem!

11 marca 2016

Zabawa formą, czasem, historią... Nie wiem na ile jest to zamierzony efekt, ale dla mnie ten zegarek to nawiązanie do pierwszych zegarów... zegarów słonecznych. Gra światła i cieni nadaje temu modelowi bardzo niezwykły wygląd, który przyciąga wzrok. Mankamentem tego zegarka jest jednak jego "plastikowy" wygląd- zwłaszcza wersji białej. Unikatowy zegarek za blisko osiem tysięcy powinien wystrzegać się takiego efektu. Reasumując, krok w dobrą stronę, ale niestety zakończony potknięciem.

Blog - Kategorie
Blog - Wybrane Wpisy
Citizen EYES
Jaki zegarek do biegania?

Monitorowanie osiągów podczas biegania to istotna kwestia dla każdego miłośnika joggingu. Żeby robić to skutecznie, należy wyposażyć się w odpowiedni sprzęt - zegarek lub smartwatch, który będzie mierzył wyniki. Dzisiaj podpowiadamy, na co zwrócić uwagę podczas wyboru czasomierza do biegania.

Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl