Chmura tagów

Podsumowanie konkursu

1
Podsumowanie konkursu

Konkurs „Pokaż LuxTime w ciekawym miejscu” dostarczył wszystkim wielu pozytywnych emocji. Zespół LuxTime był pod wrażeniem zaangażowania uczestników, jak również został wielokrotnie zaskoczony wprawiającą w zachwyt kreatywnością. Wybór zwycięzcy nagrody głównej i wyróżnienia był niezwykle trudnym zadaniem. Podobnie było w przypadku wyłonienia zdobywcy nagrody FB. Każdego dnia uważnie śledziliśmy odbywające się w Internecie głosowanie na najlepsze zdjęcie według miłośników czasomierzy zgromadzonych na facebook’owym profilu firmy. Największe poruszenie można było zauważyć w ostatnich dniach trwania konkursu. Dobra zabawa w połączeniu z nutą rywalizacji podgrzewała atmosferę. Napięcie sięgnęło zenitu 16 marca 2014 roku o 23:59:59. Konkurs został zakończony, zapadła cisza w oczekiwaniu na wyłonienie zwycięzców.

Pierwszym nagrodzonym szczęśliwcem okazał się Jakub Walus, który wygrał nagrodę FB. Fotografia przedstawiała samochód obklejony konkursowymi plakatami i człowieka, który z niedowierzaniem patrzy na nie trzymając się za głowę. Kilka minut po zakończeniu konkursu LuxTime w imieniu wszystkich głosujących potwierdził zwycięstwo Jakuba Walusa komentując je następującymi słowami: „GRATULACJE ! Z wynikiem 1690 "polubień" odnotowanych 16.03.2014 r. o godzinie 23:59:59, zdjęcie wygrywa nagrodę FB :)”. Następnego dnia w siedzibie firmy odbyła się bardzo trudna i burzliwa dyskusja, której tematyka odnosiła się do przyznania nagrody głównej, czyli ekskluzywnego zegarka SEIKO SPORTURA FC BARCELONA SPC089P1 oraz wyróżnienia w postaci karty podarunkowej o wartości 1000zł.

Po kilku godzinach zespół LuxTime jednogłośnie postanowił przyznać nagrodę główną Marcinowi Banasiakowi. Fotografia przedstawiająca biznesmena patrzącego na zegarek pod wodą urzekła nas pod wieloma względami. Kreatywny pomysł i profesjonalne wykonanie zdjęcia w bardzo trudnych warunkach to argumenty, które przeważyły o przyznaniu nagrody. Wyróżnieniem nagrodziliśmy Lucjana Oboźnego. Praca konkursowa zawierająca w sobie szczyptę artyzmu wywarła na całym zespole duże wrażenie. Fotografia przedstawia instrument muzyczny, na którym widnieje plakat konkursowy w iście wiosennej scenerii. Ciekawe ujęcie przesądziło o decyzji podjętej przez LuxTime.

Zaskakująco duża liczba pozostałych prac utwierdziła nas w przekonaniu, że zrealizowaliśmy zamierzony cel. Udało nam się zorganizować konkurs, w którym wzięli udział nie tylko pasjonaci zegarków, ale wszyscy mający ochotę na dobrą zabawę. Dzięki niecodziennemu podejściu uczestników, LuxTime zawitał w piękne i trudno dostępne miejsca. Laureaci konkursu celem wykonania zdjęć udali się na Babią Górę, pod posąg Jezusa Chrystusa w Rio de Janeiro , pod Wieżę Eiffla, a nawet w Alpy. Zaintrygowały nas także fotografie wykonane w kopalniach oraz te artystyczne zrobione w ciepłych krajach na tle gorącego piasku i błękitnego morza. Wszystkim miejscom widocznym na fotografiach towarzyszy niepowtarzalna magia. Konkurs „Pokaż LuxTime w ciekawym miejscu” sprawił, że razem z uczestnikami mogliśmy je odwiedzić i zaznaczyć swoją obecność za co wszystkim serdecznie dziękujemy.

Zorganizowanie zabawy było dużym wyzwaniem dla całego zespołu. Początkowo byliśmy pełni obaw czy zrealizujemy wszystko zgodnie z planem. Dzisiaj możemy odetchnąć z ulgą i z uśmiechem powiedzieć, że konkurs przebiegł pomyślnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ fotografie konkursowe sprawiły, że spojrzeliśmy na naszą pracę z całkiem innego punktu widzenia. Konkurs pełnił dla nas funkcję edukacyjną, ponieważ zauważyliśmy, że nasza misja wybiega daleko poza granice fabryk najznakomitszych manufaktur, skomplikowanych mechanizmów i promowania w Polsce pięknej sztuki zegarmistrzostwa. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że mogliśmy urozmaicić czas tak wielu osobom i pozwolić im na wykazanie się kreatywnością. Nie sądziliśmy, że tak duża liczba ludzi śledzi nasze poczynania. Staramy się aby w naszej ofercie znajdowały się zegarki dla wszystkich i ze wszystkich szczebli piramidy prestiżu. Nieustannie stawiamy na rozwój aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni po odbyciu zakupów w naszej firmie.

„Pokaż LuxTime w ciekawym miejscu” jeszcze bardziej zachęcił nas do uszczęśliwiania ludzi. Oprócz sprzedaży prestiżowych czasomierzy i udziału w licznych akcjach charytatywnych będziemy teraz częściej organizować najróżniejsze zabawy z atrakcyjnymi nagrodami dla wszystkich ceniących sobie uczciwą rywalizację. Zachęcamy wszystkich do systematycznego śledzenia naszych działań. Niebawem ktoś z was trafi na dużą promocję na oferowane przez nas zegarki. Ktoś inny na nowy konkurs, dzięki któremu zdobędzie zegarek, który dotychczas pozostawał jedynie w sferze marzeń. Natomiast jeszcze ktoś inny podobnie jak my odkryje w sobie pasję związaną z zegarmistrzostwem. Wszystkim nagrodzonym zwycięzcom oraz uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy !

Komentarze do wpisu (1)

13 marca 2016

Konkursy...jak wiele zaangażowania,chęci i aranżacji. Oprócz głównej motywacji dla której ludzie biorą udział, czyli nagrody niesamowicie fajne jest to jak bardzo potrafi rozwinąć się ich kreatywność. Oprócz tego jak wiele można się dowiedzieć o LuxTime. Strona o tak wielu zagadnieniach. Z pozoru mogłoby się wydawać że nastawiona na sprzedaż, jednak gdy się człowiek zagłębi, poczyta, przeanalizuje dochodzę do tego jak wiele ciekawych rzeczy można się tutaj dowiedzieć.Jak wiele ciekawostek. Strona tworzona przez ludzi i dla ludzi,a nie tylko dla marketingu i zysku. Dzięki czemu tak wiele wiem o zegarkach, ciekawostkach,wydarzeniach,historii? Tak właśnie dzięki konkursowi poprzez który przywołał mnie tutaj. Dalsze zaciekawienie już samo poszło:) Trzymajcie tak dalej,niech to będzie jeden ze sposobów na szerzenie LuxTime w społeczeństwie.

Blog - Kategorie
Blog - Wybrane Wpisy
Podsumowanie konkursu
Jaki zegarek do biegania?

Monitorowanie osiągów podczas biegania to istotna kwestia dla każdego miłośnika joggingu. Żeby robić to skutecznie, należy wyposażyć się w odpowiedni sprzęt - zegarek lub smartwatch, który będzie mierzył wyniki. Dzisiaj podpowiadamy, na co zwrócić uwagę podczas wyboru czasomierza do biegania.

Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl