Chmura tagów

SmartWatch – gadżet czy krok w przyszłość?

6
SmartWatch – gadżet czy krok w przyszłość?

Większość uznanych producentów zegarków charakteryzuje się przywiązaniem do tradycji. Często można zauważyć, że na tarczach zegarków szwajcarskich, czy niemieckich pod dumnie prezentującym się logo zamieszcza się rok powstania marki. Ponadto obecnie zapanowała moda tycząca się odwołań do wydarzeń historycznych. Przeciętny pasjonat czasomierzy nie będzie miał żadnego problemu z nabyciem zegarka stylizowanego na wzór tych, których używali piloci biorący udział w II Wojnie Światowej. Podobnie firma Atlantic z okazji jubileuszu 125 lat istnienia nie sprezentowała światu zegarka rodem z przyszłości a replikę modelu Atlantic Worldmaster z początku lat ’50 ubiegłego wieku.

czytaj całość »

Polak na szczycie piramidy prestiżu

1
Polak na szczycie piramidy prestiżu

Określenie dokładnej liczby firm zajmujących się produkcją zegarków w Szwajcarii jest niemal niemożliwe. Przepisy tłumaczą, że firmę w tym małym europejskim kraju pozbawionym stolicy założyć może każdy w tym obcokrajowiec. Nie ma w tym nic złego, o ile założona firma nie jest szwajcarską tylko z nazwy. Niektórzy producenci próbują przechytrzyć ludzi zakładając firmę w Szwajcarii, a części, z których składa się zegarek sprowadzają z Chin. Tłumaczą to czynniki ekonomiczne ...

czytaj całość »
Blog - Kategorie
Blog - Wybrane Wpisy
Jaki zegarek do biegania?

Monitorowanie osiągów podczas biegania to istotna kwestia dla każdego miłośnika joggingu. Żeby robić to skutecznie, należy wyposażyć się w odpowiedni sprzęt - zegarek lub smartwatch, który będzie mierzył wyniki. Dzisiaj podpowiadamy, na co zwrócić uwagę podczas wyboru czasomierza do biegania.

Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl