Zobacz podobne  
Casio G-SHOCK GA-110LN-1AER NEON LAYERED
WIĘCEJ O
Casio G-SHOCK GA-110LN-1AER NEON LAYERED
Funkcje: Japoński mechanizm Kwarcowy CASIO Zasilanie – bateria Datownik - automatyczny kalendarz Stoper  Timer Alarm  World Time - czas światowy  Tryb godzinny 12/24 System antywstrząsowy G-SHOCK Podświetlenie tarczy LED Właściwości: Mineralne szkiełko Koperta wykonana z tworzywa sztucznego Pasek wykonany z tworzywa sztucznego Wodoszczelność: 200 m Wymiary koperty: 55,0 mm x 51,2 mm x 16,9 mm Informacje dodatkowe: Fabrycznie nowy, oryginalny i pełnowartościowy zegarek CASIO  Oryginalne opakowanie producenta Instrukcja obsługi Gwarancja na okres 36 miesięcy, z opcją przedłużenia do 6 lat Uwaga: LuxTime.pl jest autoryzowanym przez firmę Casio sklepem internetowym. Wszystkie oferowane do sprzedaży zegarki Casio sprowadzamy bezpośrednio od producenta, dlatego są one objęte pełną ochroną gwarancyjną. Dołączona do zegarka karta gwarancyjna z pieczątką autoryzowanego sprzedawcy, umożliwia Państwu realizację zgłoszenia naprawy w dowolnym punkcie serwisowym Casio na świecie. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu, nasz wykwalifikowany personel zapewnia Państwu pełne wsparcie przed i posprzedażowe. 

OPINIE O
Casio G-SHOCK GA-110LN-1AER NEON LAYERED
wojtiii
28 czerwca 2017
Timer, stoper, alarm i datownik, a do tego czas światowy - to wszystko czego oczekiwałem od zegarka i w G-Shock'u znalazłem ;) na pewno nie ostatni mój model w kolekcji.
Mateusz34
30 czerwca 2017
Fajny zegarek w sumie tylko do szpanowania moim zdaniem tarcza słabo podświetlana jest w tych modelach.Na ręku prezentuje się świetnie nie jest w cale ciężki jak by się mogło wydawać
Casio GA-110LN-1AER
499.00 zł399.00 zł