WYBRANE FILTRY

   Zegarki Seiko Presage

   Zegarki Seiko Presage - słynna na cały świat tradycja kunsztu Seiko jest ciągle rozwijana, dzięki umiejętnościom i pasji japońskich specjalistów w rękach których zegarki Seiko Presage są składane. Bez względu na wysoką dokładność i dopasowanie wszystkich części zegarka w dalszym ciągu najważniejszym czynnikiem w procesie produkcji jest znakomita technika montażu.

   Zegarki Seiko Presage – wyjątkowe zegarmistrzowskie osiągnięcie

   Seiko Presage to linia zegarków wyróżniająca się ponadprzeciętnym wzornictwem. Ujmujący atrakcyjny wygląd, minimalistyczna forma, w które nie sposób nie dostrzec unikalnego wykończenia nadającego całości oryginalnej, eleganckiej stylistyki. Zegarki Seiko Presage wykonane zostały w tradycji rzemiosła firmy. Ręczna praca w połączeniu z zaawansowaną technologią pozwala uzyskać niepowtarzalne efekty, a precyzja i pasja sprzyja perfekcyjnemu wykonaniu każdego egzemplarza. Każdy z zegarków zanim trafi do klienta poddawany jest rygorystycznym testom, wszystko musi „chodzić jak w japońskim zegarku” – idealnie!

   Zegarki Seiko Presage są odporne na uszkodzenia, wykonane z wysokogatunkowych materiałów cechują się długą żywotnością, natomiast mechanizm w nich zastosowany umożliwia idealną, bezawaryjną pracę przez wiele lat. Na tylnej i przedniej stronie szkiełka zastosowano opatentowaną przez Seiko powłokę antyrefleksyjną, która w 99% zapobiega odbijaniu światła, co przekłada się na doskonałą widoczność tarczy nawet przy bardzo jasnym świetle.

   Seiko Presage w blasku pięknego księżycowego nocnego nieba

   Seiko zaskakuje, inspiruje i zachwyca. Tym razem wśród propozycji z linii zegarków Seiko Presage znalazła się edycja limitowana Blue Enamel inspirowana nocnym niebem oświetlonym blaskiem księżyca. To, co jest jej cechą charakterystyczną, to bogata niebieska tarcza ze złotym półksiężycem subtelnie poruszającym się po tarczy zegarka.

   W kulturze japońskiej fascynacja księżycem trwa od wieków, co firma Seiko postanowiła wykorzystać w swoim unikalnym projekcie. Zegarki Seiko Presage od pierwszych dni, kiedy pojawiły się w sprzedaży, nie pozwalają o sobie zapomnieć. To wyjątkowa kolekcja urzekająca blaskiem, wykwintnym charakterem, precyzyjnym wykonaniem, stylistyką, której odwzorowanie jest niemożliwe do wykonania.

   „Cocktail time”, czyli koktajlowe propozycje z linii Seiko Presage

   To najnowsza propozycja od firmy Seiko. Od czerwca 2017 roku na rynku dostępne są nowe modele zegarków z linii Seiko Presage inspirowane „blaskiem baru z drinkami”. W „menu” Seiko znajdują się m.in. takie pozycje, jak: Manhattan, Martini i Margarita. Każdy cechuje się indywidualną, unikalną kolorystyką i wzornictwem, subtelne akcenty podkreślają ich wyjątkowy charakter, prosta okrągła koperta to nawiązanie do minimalistycznych trendów modowych, które jednocześnie nadają zegarkom ekskluzywnego i eleganckiego wyglądu. Głęboko tłoczony rozchodzący się promieniście wzór nawiązuje do słonecznego szlifu. Wypukłe szkło doskonale prezentuje się w duecie z z lekko zakrzywionymi ku krawędziom wskazówkami.

   Zegarki Seiko Presage z najnowszej kolekcji wyróżniają się szeroką paletą barw. Tarcze w kolorze brązowym, szampańskim i srebrzystym w kopercie w kolorze paryskiego błękitu czy też żółtego lub różowego złota to propozycje, które z całą pewnością zachwycą największych koneserów ekskluzywnej biżuterii. Wśród dostępnych najnowszych propozycji od Seiko są zegarki mechanizmami serii 4R, 6R i 8R.

   Odkryj zegarki pochodzące z kraju Kwitnącej Wiśni!