WYBRANE FILTRY

   Zegarki CASIO Sheen

   Casio jest jednym z liderów na rynku zegarków, które wyróżniają się nowoczesnym designem i jednocześnie nawiązują do tradycyjnych rozwiązań technologicznych. Producent proponuje szeroki wybór produktów dla mężczyzn, kobiet i dzieci, wśród których jest kolekcja Casio Sheen. Wyróżnia je ekskluzywność, nie sposób też nie zachwycić się klasyką, którą producent bardzo efektownie połączył z najnowszymi trendami. 

   Zegarki klasy premium Casio Sheen

   Cashio Sheen to propozycja dla wszystkich tych, którzy preferują ekskluzywne dodatki i biżuteryjny design. Zegarki Casio Sheen wyróżniają się klasycznymi tarczami ze wskazówkami i indeksami. Poszczególne elementy, jak paski, bransolety i koperty wykonane zostały z wysokogatunkowych materiałów, które znalazły swoje zastosowanie przy produkcji zegarków klasy premium. To przede wszystkim stal szlachetna i tak bardzo pożądana wśród entuzjastów elegancji i szyku naturalna skóra. Celem było stworzenie zegarków stylowych, które zachwycą jednocześnie ponadczasową klasyką. Dla spotęgowania tego efektu niektóre propozycje zostały ozdobione kryształkami Swarovskiego, co nadało im blasku i efektownego połysku. 

   Zegarki Casio Sheen występują w dwóch wersjach. Można wybierać spośród zegarków z bransoletą wykonaną ze stali szlachetnej i pasków z wysokiej jakości naturalnej skóry. Nie brakuje też propozycji ze sportowym akcentem, który objawia się przy niektórych modelach chronografami umieszczonymi na tarczach i w ciemności świecącymi wskazówkami. 

   Casio Sheen zachwyca różnorodnością. Tarcze przybierają różne kolory i wielkości, wykończenie zegarka może być mniej lub bardziej dekoracyjne, a paski w uniwersalnych, klasycznych kolorach lub odważnych intensywnych odcieniach. Zegarki Casio Sheen skierowane są zarówno do kobiet, jak też mężczyzn. To modele, które zachwycą niejednego miłośnika klasycznej elegancji i blasku.