WYBRANE FILTRY

   Zegarki g-shock ga-800

   Zegarki Casio są często wybierane zarówno przez klientów szukających modeli budżetowych, jak i luksusowych. Dzięki zróżnicowaniu ich oferty, każdy bez problemu znajdzie dokładnie to, czego potrzebuje. Doskonałym przykładem jest seria G-Shock GA-800, która charakteryzuje się sportowym designem, lecz równie dobrze komponuje się z codzienną garderobą.

   1 - 1 z 1 produktów

   Przygotowaliśmy wiele ciekawych propozycji i wariantów kolorystycznych, które znajdziecie w tej kategorii. Wszystkie czasomierze są nowe i oryginalne, dzięki czemu zapewniamy gwarancję zadowolenia z wyboru.


   Sportowy styl na co dzień, czyli jak dopasować G-Shocka do garderoby


   Gumowa, elastyczna bransoleta i elektroniczna tarcza z dużą ilością dodatkowych funkcji nie pozostawia złudzeń – seria G-Shock to asortyment dla osób ceniących wygodę użytkowania lub sportowców. Casio G-Shock GA-800 jest idealnym wyborem, gdy chcecie schować oficjalny służbowy uniform i eleganckie pantofle do szafy.

   Dysponujemy wieloma konstrukcjami o zróżnicowanej kolorystyce. Znajdziecie u nas zarówno białe, niebieskie, różowe, jak i klasyczne czarne propozycje serii G-Shock GA-800. Dzięki temu każdy bez problemu znajdzie najlepszy wybór dla siebie lub swoich bliskich. G-Shock GA-800 to sprawdzone rozwiązanie, które może być idealnym prezentem dla użytkowników w każdym wieku!


   Możliwości Casio G-Shock GA-800


   Firma Casio zadbała o to, by każdy produkt sportowy z serii G-Shock GA-800 dysponował m.in. takimi funkcjami jak: sekundnik, automatyczny kalendarz, World Time (czas światowy), stoper, timer, alarm, tryb wyświetlania godziny 12/24 i podświetlenie Auto LED. Dzięki temu jest on świetnym wyborem dla osób aktywnych, które wykorzystują czasomierz nie tylko do sprawdzenia godziny, ale również w czasie treningów.

   Stawiajcie na sprawdzone rozwiązania, które gwarantują maksymalny poziom zadowolenia! Seria G-Shock GA-800 dostępna w Luxtime.pl to asortyment przygotowany z myślą o najwyższych wymaganiach klientów.