WYBRANE FILTRY

   Zegarki Knock Nocky

   Amerykańska firma Thom Olson, produkująca niepowtarzalne zegarki młodzieżowe, słynie z charakterystycznego połączenia minimalistycznego skandynawskiego stylu z beztroskim kalifornijskim designem. Projektanci marki w umiejętny sposób godzą te dwa światy estetyki, a powstały eklektyzm kultur stał się kwintesencją i znakiem rozpoznawczym Thoma Olsona. Te niecodzienne i odważne rozwiązania docenili już klienci na całym świecie, chwaląc zwłaszcza jakość wykonania oraz szerokie możliwości personalizacji produktu.

   Oryginalne zegarki Thom Olson, będące oznaką niezależności, pomagają wyrazić swój indywidualny charakter. Czasomierze te są wykonywane z dużą dbałością o detale, z użyciem materiałów wysokiej jakości oraz z zachowaniem przykuwającej oko estetyki. Dzięki temu produkty od marki Thom Olson cieszą wyjątkowym wyglądem przez długie lata i są bardzo praktyczne.  Amerykańskie zegarki w unikalnym stylu są również ponadczasowe, ponieważ każdy właściciel może je dowolnie zmieniać i przeobrażać. Za pomocą różnorodnych charmsów i innych dodatków można spersonalizować własny czasomierz, dzięki czemu jeszcze lepiej wyrazi on osobowość i indywidualny styl posiadacza.  Niepowtarzalność jest słowem, które najlepiej opisuje produkty oferowane przez Thoma Olsona. Projektanci marki wierzą, że każdy może kształtować swoje życie, dlatego ich zegarki, oprócz pełnienia funkcji praktycznych, mają przede wszystkim wspierać w kreowaniu i wyrażaniu indywidualnego charakteru. 

   Thom Olson to kombinacja prostych i skromnych linii, delikatnych tarcz zegarków wraz z kolorowymi paskami i różnorodnymi doczepianymi charmsami. Silne wpływy estetyki z krajów skandynawskich oraz ze słonecznej Kalifornii zaowocowały nietuzinkowym designem. Umiejętny balans w czerpaniu inspiracji ze światowych wybiegów w połączeniu z nutą vintage daje niesamowity efekt wizualny. Zegarki młodzieżowe Thom Olson są stworzone z myślą o niezależnych, otwartych na świat młodych ludziach, którzy stawiają na kreatywne rozwiązania. Czasomierze amerykańskiej marki są odpowiedzią na oczekiwania współczesnych, wymagających klientów, poszukujących wyjątkowych i funkcjonalnych akcesoriów do swojej garderoby. Unikalny zegarek Thom Olson będzie spersonalizowanym i użytecznym dodatkiem, który pokaże indywidualny charakter właściciela, a jednocześnie świetnie podkreśli każdą jego modną stylizację.