WYBRANE FILTRY

   Zegarki Knock Nocky

   Zegarki Knock Nocky

   Zegarki Knock Nocky zostały stworzone z myślą o najmłodszych. Marka oferuje zegarki o zróżnicowanej kolorystyce, wzornictwie i atrakcyjnym designie. To idealny prezent dla dzieci, które dopiero uczą się obsługi zegarka. 

   Zegarki Knock Nocky – prosto z Krainy Serca czasu

   Dzięki marce Knock Nocky nawet najmłodsze dziecko łatwo nauczy się odczytywać właściwą godzinę i planować swój czas. Umiejętność sprawdzania upływającego czasu pomoże w zaplanowaniu zabawy, odpoczynku, codziennej higieny etc. Zastosowano w nich kwarcowy mechanizm Seiko, gwarantujący niezawodność.

   Zegarki dla dzieci Knock Nocky na pasku


   Zielony zegarek Knock Nocky dla dzieci

   Dodatkowo zegarki są wykonane z tworzyw sztucznych przyjaznych dla skóry dziecka. Są one miękkie, więc nie przeszkadzają w zabawie. A do tego wytrzymałe, co jest ważne dla rodziców wiedzących, na jakie wyczyny stać ich potomstwo. Istotna jest również łatwość zakładania i zdejmowania zegarka, z czym poradzą sobie również najmłodsze dzieci. Zegarki mają wodoszczelność na poziomie 3 ATM. Oznacza to, że można również myć ręce z tym zegarkiem na nadgarstku. Każdy zegarek jest zapakowany w piękną puszkę. Po wyjęciu z niej zegarka staje się ona blaszaną skarbonkę.


   Zegarki Knock Nocky – bajkowe wzory i kolory 

   Zdecydowanie można powiedzieć, że Knock Nocky to design dostosowany do wymagań dzieci. Wzorów do wyboru jest bardzo wiele. Są i modele proste, w wielu wesołych kolorach, jak i propozycje z wzorami zwierząt, serduszkami etc. Wszystkie są wielobarwne, sympatyczne, przyjazne dla małych właścicieli.

   Idealne zegarki dla dzieci


   Dziecięcy zegarek Knock Nocky z szarą tarczą na szarym pasku

   Zegarki Knock Nocky dla dziewczynek mają na przykład serduszka na opasce, kwiaty, wesołe zwierzęta. Chłopcy sięgną chętnie po motywy piłkarskie, helikoptery albo kosmos. Starsi wybiorą z pewnością modele nawiązujące do stylistyki sportowej. Wzornictwo marki jest inspirowane pomysłami podsuwanymi przez dzieci. One same wiedzą, jakie motywy najbardziej się im podobają.


   Jaki zegarek Knock Nocky dla dziecka? 

   Marka Knock Nocky zaproponowała pięć kolekcji swoich zegarków, które dostosowane są do różnych grup wiekowych.

   Color Boom to edycja dla najmłodszych, ze względu na mniejszą średnicę koperty 30 mm. Te modele można zaproponować już pięciolatkom. Postawiono przede wszystkim na pięknie zdobioną bransoletkę połączoną z przejrzystą tarczą, która ułatwia odczytywanie właściwej godziny.

   Kolorowe zegarki dla małych dzieci Knock Nocky Color Boom


   Zegarki Knock Nocky Sporty dla dzieci ze sportowym charakterem

   Nieco starsi docenią serię Sporty, w której szerokość koperty to 36 mm. Mają one sportowy charakter, co podkreśla bezel otaczający tarczę. To idealny wybór dla sportowców w wersji mini.


   Rainbow, jak sama nazwa wskazuje, to tęczowe wzornictwo osiągnięte dzięki połączeniu jednolitej tarczy i kolorowych wskazówek. Będzie ona odpowiednia dla nieco starszych dzieci, ponieważ średnica koperty to 38 mm.

   Biały zegarek Knock Nocky Rainbow dla dzieci z kolorowymi indeksami


   Zegarki dla dzieci Knock Nocky Comic z wzorami na paskach

   Większy rozmiar (41 mm) jest zarezerwowany dla zegarków z serii Comic. W tym przypadku projektanci wybrali jasną, ale bardzo rozbudowaną stylistykę, którą łatwo można dopasować do wymagań dzieci czujących się już nastolatkami. Jeżeli twoje dziecko ma bardzo sprecyzowany gust dotyczący ubrań i dodatków, to wybór dla niego.


   W podobnym rozmiarze jest seria zegarków Starfish. Postawiono w niej na monochromatyczne kolory podkreślające własny styl, przez co zegarki te są odpowiednie nawet dla nastolatków. Nie brakuje także ciekawych wzorów.

   Kolorowe zegarki Knock Nocky Starfish dla nastolatków