WYBRANE FILTRY

   Zegarki Philip Parker

   Philip Parker to marka luksusowych zegarków klasycznych, mająca swoją siedzibę w stolicy Szwecji - Sztokholmie. Nazwa firmy pochodzi od znanego szwajcarskiego zegarmistrza i kolekcjonera z Genewy, będącego współzałożycielem i inspirującym mentorem. Produkty Philip Parker to połączenie tego, co najlepsze z obu państw, czyli wyśmienitego skandynawskiego designu z precyzyjnym i niezawodnym szwajcarskim mechanizmem, stanowiącym serce każdego zegarka.

   0 - 0 z 0 produktów
   Przepraszamy, brak wyników dla frazy "Philip Parker".

   Może będziesz zainteresowany poniższymi produktami ?

   W ten sposób marka łączy tradycję z nowoczesnością, a także estetykę z jakością, nieustannie trzymając się swojej filozofii minimalizmu.

   Zegarki Philip Parker to wyrafinowane modele bez zbędnych elementów - projektanci korzystając z zasad północnego designu, używają jedynie tego, co rzeczywiście potrzebne, dopracowując wszystkie detale, dzięki czemu ich czasomierze są niezwykle lekkie i smukłe. Inspiracje minimalistycznym skandynawskim wzornictwem przejawiają się w delikatnych liniach i skromności projektowanych zegarków.

   Modele czasomierzy posiadają dokładne szwajcarskie mechanizmy, które słyną z niezawodnej jakości i precyzji działania przez długie lata. Dzięki takiej dbałości o najlepsze wykonanie, zegarki Philip Parker lokują się w segmencie premium. Tworzone są z myślą o osobach, które cenią sobie innowacyjność i doskonałe wykonanie, a także przywiązują wagę do estetyki i ponadczasowej elegancji. Skandynawskie wzornictwo połączone z zaawansowaną techniką skutkuje w niezawodnych, praktycznych dodatkach. Każdy model jest unikalny i posiada swój własny charakter, ukazując i podkreślając indywidualny styl właściciela. W ten sposób szwedzka marka zadowala nawet najbardziej wymagających klientów na całym świecie, poszukujących specjalnych akcesoriów o codziennym zastosowaniu. 

   Kwintesencją marki jest dbałość o najwyższą jakość, a także prostota i minimalizm w połączeniu z funkcjonalnością, co udaje jej się zachować we wszystkich projektach od wielu lat. Zegarki damskie charakteryzują się smukłą linią i delikatnością, bez przesadnych zdobień. Marce udało się efektywnie połączyć skandynawski design ze szwajcarską precyzją, dzięki czemu zdobyła ona sporą grupę zwolenników, która stale się powiększa. Philip Parker to również różnorodne zegarki męskie. Bogata oferta  klasycznych czy sportowych czasomierzy sprawia, że każdy znajdzie tu coś w sam raz dla siebie.