WYBRANE FILTRY

   Zegarki Pulsar

   Marka Pulsar narodziła się w 1970 roku, gdy korzystna koniunktura i nadchodzący skok technologiczny, wprowadziły świat w erę optymizmu. Podbój kosmosu stał się w tamtym okresie rzeczywistością, a rozwój techniki cyfrowej już zapowiadał poprawę życia całych mas ludzi. Kiedy świat brnie do przodu, szukamy sposobu, aby wyrazić siebie w inny unikatowy sposób.

   Po to właśnie powstały zegarki Pulsar - stworzone by się wyróżniać. Pierwszy poważny krok na światowych rynkach miał miejsce w 1972 roku. Wtedy to na rynku zadebiutował pierwszy zegarek Pulsar z oryginalnym wyświetlaczem LCD, który ukonstytuował niepowtarzalny charakter marki. Na wymierne rezultaty nie trzeba było z resztą czekać. Rok później, w 1973 roku, Pulsar zagościł na nadgarstku Rogera Moore'a i towarzyszył mu na planie filmu "Żyj i pozwól umrzeć", jednego z legendarnej serii materiałów o agencie 007. Specyficzne podejście do projektowania czasomierzy nie uszło uwadze branżowych gigantów. W 1979 roku zegarki Pulsar trafiły w ręce Seiko Corporation, co otworzyło nowy rozdział w historii marki. W tym samym roku, zegarki Pulsar, trafiły na rynek amerykański, a rok później do Francji, Wielkiej Brytanii, Niemiec oraz Hiszpanii. Niepowtarzalny styl oraz standardy produkcji i jej technologia gwarantowane przez Seiko sprawiły, że japońskie zegarki Pulsar bardzo prężnie rozpychały się wśród licznej konkurencji. Te nietuzinkowe czasomierze trafiły na rynek polski w 1999 roku. Dynamiczny proces powstanie i umiłowanie technologii doprowadziło do nawiązania współpracy przy rajdach samochodowych. Od 2009 modele Pulsar znane są jako sportowe zegarki WRC, sponsorując najszybszych kierowców z całego świata. Tym samym marka wyznaczyła sobie wysoką poprzeczkę, której efektem jest wydajność i niezawodność, tak bardzo istotne podczas walki na bezdrożach.

   Zegarki Pulsar - sport w nowoczesnym wydaniu

   Japońskie zegarki Pulsar pomimo mocnej inspiracji światem sportu, nie zapominają o doskonałym wyglądzie. W ofercie marki lwią część stanowią ciekawe chronografy w tym eleganckie zegarki sportowe na bransolecie lub skórzanym pasku. Dzięki temu marka zachowuje spójną wizję, a modele wyposażone w stoper i skalę tachometryczną zasługują na miano perfekcyjnych czasomierzy dla kibica, co powinno w końcu cechować sportowe zegarki WRC. Świat sportu to jednak coś więcej niż zawody. Klasyczne zegarki Pulsar, w tym stylowe zegarki damskie, reprezentują wspaniały wygląd i wypracowaną przez lata, stylistyczną oryginalność. Dzięki temu japońskie zegarki Pulsar z powodzeniem przyozdobią nasz nadgarstek w trakcie kibicowania, jak i podczas odbierania nagrody za zwycięski wyścig.