WYBRANE FILTRY

   Zegarki Vostok Europe

   Obecnie coraz bardziej docenia się tradycję, marki koncentrują się na pielęgnowaniu tradycji, a klienci pełni podziwu spoglądają na te, które powracają do korzeni, nie zapominając o tym, że czas płynie nieubłaganie, pojawiają się nowe trendy, możliwości i rozwiązania. Przykładem takiej marki jest VOSTOK, producent zegarków, którego historia rozpoczyna się już w roku 1942. Jest to firma założona w Rosji, początkowo zajmowała się produkcją zegarków dla żołnierzy walczących podczas II wojny światowej.

   1 - 60 z 184 produktów

   Jest autorem takich zegarków jak Kama, Wołna bądź też Amfibia. W roku 2003 następuje przełom dla firmy, dochodzi do podpisania kontraktu pomiędzy firmami Vilnius Koliz i Chystopol Watch. W ten oto sposób rozpoczyna się nowa era – zaczynają być produkowane zegarki Vostok Europe. Pierwszym modelem, jaki został zaprezentowany, był zegarek z serii K3-Submarine, który promowano pod hasłem "Radziecki Techno Design". Nawiązywał on do największych osiągnięć nauki i techniki radzieckiej i spotkał się z duża sympatią wśród szerokiego grona odbiorców. Już 4 lata później zegarki Vostok Europe mają swoich klientów w 30 krajach. Szybki rozwój spowodował, że marka staje się rozpoznawalna nie tylko w Europie, ale też na innych kontynentach. 

   Kolejnym ważnym wydarzeniem dla firmy było w 2009 roku nawiązanie współpracy ze szwajcarską firmą mbmicrotec. Powstaje nowa kolekcja zegarków z tubami trytowymi, zegarków Ekranoplan, czyli pierwszych od firmy Vostok Europe z podświetleniem trytu. Rok później zaprezentowano zegarki Vostok Europe Anchar dedykowany dla nurków. 

   Zegarki Vostok Europe dla ceniących sobie innowacje i wyrafinowany design 

   Od początku swojej działalności firma VOSTOK stawia na to, co nowe, niespotykane, a także  mające dużą szansę i potencjał, by zaskoczyć współczesnego klienta. Nie podąża wyznaczonymi już szlakami, a tworzy nowe, swoje własne. To wyróżnia producenta, który jest obecny na rynku od pierwszej połowy lat 90. XX wieku, z tą tylko różnicą, że teraz w innej, nowszej odsłonie. W ofercie marki dostępne są zegarki Vostok Europesprawdzające się w wyjątkowo ekstremalnych warunkach, nasycone innowacjami i najnowszą technologią, jednocześnie prezentujące sobą wysoki poziom elegancji. Ambasadorami marką są m.in. Big-Z, czyli Zydrunas Savickas, Jurgis Kairys będący wielokrotnym mistrzem świata w akrobacjach powietrznych oraz trener personalny i kulturysta Lazar Angelov. 

   Zegarki Vostok Europe idealnie wpisują się w aktualni panujące trendy i styl życia współczesnego społeczeństwa. Są przystosowane do ich aktywnego trybu, dedykowane dla osób żyjących szybko oraz intensywnie. Pasują zarówno do sportowych stylizacji, jak też świetnie przełamują sztampowe outifuty. Wszystkie modele są ręcznie składane, z wielką precyzją i dokładnością, uwzględnieniem najmniejszych detali, z myślą o klientach, dla którego nie istnieją kompromisy.