WYBRANE FILTRY

   Zegarek dla dziecka z telefonem

   Dziecięcy zegarek smartwach, do użytku z telefonem - banner

   W czasach, gdy technologia jest na wyciągnięcie ręki nawet dla najmłodszych, dylemat ,,smartfon czy smartwatch' może wydawać się trudny do rozstrzygnięcia. Ale co, gdybyś mógł zaspokoić obie potrzeby jednocześnie? Oto oferta zegarków z telefonem dla dzieci od Luxtime.pl. Dajemy Ci nie tylko atrakcyjny, nowoczesny gadżet, ale przede wszystkim inwestycję w bezpieczeństwo Twojego dziecka, dzięki unikalnym funkcjom kontrolowania aktywności dziecka w każdym momencie.

   czytaj więcej

   Funkcje i działanie dziecięcych zegarków z GPS-em i telefonem

   Zegarek dla dzieci z funkcją telefonu umożliwia komunikację na kilka sposobów. Jeśli dziecko posiada smartfona, po sparowaniu go ze zegarkiem może przyjmować połączenia w odpowiednim zasięgu. Jednakże zdecydowanie bardziej funkcjonalne są zegarki z telefonem dla dzieci, które eliminują potrzebę posiadania drugiego urządzenia.

   Niezależność dzięki karcie SIM

   Dzięki wbudowanemu gniazdu na kartę SIM, zegarek nie musi polegać na smartfonie. Wystarczy umieścić kartę SIM w odpowiednim gniazdku, skonfigurować urządzenie, a zegarek zyskuje funkcję telefonu, umożliwiającą swobodne wykonywanie i odbieranie połączeń, czy wysyłanie SMS-ów.

   Nie mniej istotna jest możliwość lokalizacji przy pomocy zegarka z GPS-em dla dzieci. Dzięki technologii satelitarnej i odbiornikom, łatwo zlokalizujesz swoje dziecko, upewniając się, że jest tam, gdzie powinno. To zpewnością zaoszczędzi Ci niepotrzebnego stresu, szczególnie kiedy maluch czasami nie odbiera telefonu.

   Wybierz zegarek ,,odporny' na dziecięce zabawy

   Przy wyborze idealnego zegarka z telefonem i GPS-em dla dziecka, kluczowe jest zwrócenie uwagi na trwałość obudowy. Takie urządzenie musi dotrzymywać kroku niezmordowanej energii młodego użytkownika, co oznacza, że zostanie wystawione na szereg różnych prób. Biegi w deszczu, wspinaczka na drzewa, zabawy w piłkę? Odporność na zalanie, wstrząsy, i inne uszkodzenia mechaniczne, to minimum, jakiego powinien dostarczyć taki zegarek. Dzieci na pewno znajdą wiele sposobów na sprawdzenie wytrzymałości swojego gadżetu – świadomie czy nie.
   Dziecięcy zegarek smartwatch marki Rubicon, z obudową dobrze zabezpieczającą sam zegarek
   Dziecięcy zegarek smartwatch marki Garett, posiadający funkcję GEOogrodzenia
   Dodatkowo, warto przejrzeć zakres dodatkowych funkcji, jakie oferuje zegarek z GPS-em i telefonem dla dzieci. Mali odkrywcy na pewno będą zadowoleni z trybów sportowych i gier, które pozwolą urozmaicić codzienne zabawy. Natomiast dla rodziców niezwykle przydatne okażą się zaawansowane tryby kontroli rodzicielskiej, takie jak GEOogrodzenie, zdalny monitoring czy alarm zdejmowania zegarka.

   Najlepsze modele zegarków z telefonem dla dzieci

   Garett Smartwatch: nowoczesność w zasięgu małej dłoni

   Nasza gama zegarków z telefonem dla dzieci to szereg intrygujących propozycji. Jedną z nich są smartwatche Garett. Ich największym atutem jest zintegrowany aparat fotograficzny, który pozwala na robienie zdjęć bezpośrednio z nadgarstka. Wbudowany slot na kartę SIM oraz moduł GPS pozwalają na swobodne prowadzenie rozmów i wykorzystanie zegarka jako lokalizatora.
   Dziecięcy zegarek smartwatch marki Garett
   Dziecięcy zegarek smartwatch marki Rubicon

   Rubicon: Wysoka funkcjonalność i bezpieczeństwo

   Zegarki Rubicon cieszą się wielkim uznaniem dzięki połączeniu standardowych funkcji z dodatkowymi udogodnieniami, takimi jak blokada przycisków, licznik kalorii, plan lekcji, wideorozmowy czy przycisk SOS służący do szybkiego wezwania rodzica w sytuacji zagrożenia.
   Odkryj pełną gamę zegarków z telefonem dla dzieci dostępnych na Luxtime.pl i wybierz model, który sprawi, że twarz Twojego dziecka rozbłyśnie uśmiechem!