WYBRANE FILTRY

   Zegarki Dziecięce dla chlopca

   Już niejeden raz zdarzyło się, że Państwa syn – pochłonięty zabawą, grą z kolegami, czytaniem czy szukaniem przygód na podwórku – zapomniał o całym świecie i stracił poczucie czasu. W efekcie spóźnił się na obiad. Trudno powiedzieć, czy zegarki dziecięce dla chłopca są lekiem na wszelkie niesforności malucha, ale jako prezent na pewno wzbudzą w nim poczucie odpowiedzialności. W Luxtime.pl mogą Państwo wybrać zegarki dla chłopca dopasowane do jego upodobań i charakterów.

   Zegarki dziecięce dla chłopca żądnego przygód

   Wszędzie go pełno i ciągle znajduje sobie wyzwania. Zegarki dziecięce dla chłopca odkrywającego codziennie coś nowego sprawdzą się w roli podarunku, jeśli będą miały nieco militarny charakter, jak zegarki Casio G-SHOCK. Chłopcom na pewno spodoba się mnogość dodatkowych funkcji: timerów, stoperów i nawigacji. Wygodne paski z tworzywa syntetycznego i wodooporne koperty to cechy zegarka, który można będzie nazwać wiernym towarzyszem przygód.

   Zegarki dziecięce dla małego rozrabiaki

   Zna wszystkie najnowsze kreskówki i często próbują odtworzyć podejrzane w nich psoty. Takiemu chłopcu spodobają się zegarki dziecięce z postaciami z filmów animowanych i komiksów. Kolorowe, zwracające uwagę, często o nietypowej formie. Takie jak dostępne w naszym sklepie zegarki Swatch czy Timex.

   Zegarki dla chłopca, który chce być jak tata

   W naszym sklepie mamy również zegarki dziecięce dla małych elegantów. Są stylizowane na „dorosłe” męskie czasomierze, zostały osadzone na metalowych bransoletach i mają rozbudowane tarcze. Tym, co je odróżnia, jest rozmiar – dostosowany do chłopięcego nadgarstka.

   Chętnie pomożemy Państwu w poszukiwaniach odpowiednich zegarków dziecięcych dla chłopca. Zachęcamy do kontaktu, odpowiemy z radością.