WYBRANE FILTRY

   Zegarki Dziecięce

   Obecnie więcej dzieci ma telefony komórkowe niż zegarki. Na przestrzeni lat zmieniły się oczekiwania dzieci, nastolatków i młodzieży, zegarki przestały pełnić swoją pierwotną funkcję, zastąpiły je smartfony. Dla producentów to niewątpliwe wyzwanie, muszą zaproponować swoim najbardziej wymagającym klientom zegarki dziecięce, które będą zgodne z najnowszymi trendami.

   Wybraliśmy modele wpisujące się w aktualną modę.

   To zegarki dla dzieci zaprojektowane w duchu nowoczesności, w oryginalnych wzorach i kształtach, niecodziennych połączeniach kolorystycznych, z funkcjami, których oczekuje od gadżetu mały człowiek.

   Zegarki dla dzieci – wspólny wybór rodzica i dziecka

   Pierwszy zegarek dziecko powinno otrzymać już w wieku przedszkolnym. Dzięki temu nie tylko nabierze nawyku jego noszenia, ale też nauczy się odczytywania godziny i cyfr. Niektóre maluchy traktują zegarek jako oznakę dorosłości, mają go przecież na ręce rodzice, ciocia i wujek, a także babcia i dziadek. Zegarki dziecięce różnią się jednak od tych proponowanych dla dorosłych. Są często mniejsze, mają bogatszą kolorystykę, a nierzadko również wzór z motywem ulubionych postaci z bajek.

   Dla najmłodszych dzieci polecamy zegarki dziecięce z tarczą analogową, najlepiej z dużymi cyframi arabskimi i wyraźnymi wskazówkami. Jeżeli szukasz zegarka dla starszego dziecka, możesz zdecydować się na taki, na którym zamiast cyfr są symbole lub kreski. Zegarki elektroniczne to gadżet dla dzieci oczekujących od nich znacznie więcej. Są wyposażone w dodatkowe funkcje, jak np. stoper, data, budzik, a nawet możliwość ustawienia dźwięku alarmu.

   Pierwszy zegarek dla dziewczynek, pierwszy zegarek dla chłopców

   Dzieci mają różne upodobania, co jest często uwarunkowane płcią. W naszej ofercie znajdziesz zarówno zegarek dla dziewczynek, jak też zegarek dla chłopców. Dziewczynki, jak wszystkie kobiety, lubią już od najmłodszych lat otaczać się rzeczami ładnymi, dlatego również zegarek musi wyróżniać się modnym wzornictwem, ciekawym zdobieniem i dziewczęcym kolorem, wśród których najchętniej wybieranymi jest róż, czerwień, błękit, kolor srebrny i miętowy.

   Zegarek dla chłopców musi robić wrażenie zarówno na chłopcu, który go nosi, jak też na jego kolegach. Doskonale sprawdzą się zatem designerskie zegarki sportowe z dużą ilością funkcji i rzucającą się w oczy tarczą. Wśród kolorów przeważają czarny, granatowy i zielony, chociaż coraz częściej chłopcy sięgają po zegarki w kolorze czerwonym, a nawet żółtym.

   Zegarki dla dzieci to nie jedynie propozycje dla kilkuletnich chłopców i dziewczynek. Proponujemy modele dla nastolatków, bardziej eleganckie i stylowe, świetnie pasujące do modnych stylizacji, na skórzanym pasku, bransoletce, o minimalistycznym wzornictwie. Każdy mały klient znajdzie u nas coś dla siebie, coś, co przekona go, że zegarki są trendy.