WYBRANE FILTRY

   Zegarki Dzieciece na bransolecie

   Zegarki dziecięce na bransolecie z naszego sklepu to prawdziwy festiwal różnorodności. Jest w nich wszystko, co dzieci lubią: żywe, ciekawie zestawione kolory, szalone formy, często geometryczne i nawiązujące do kultury popularnej. Jak wybrać zegarek dla dziecka? Wystarczy zdać się na Luxtime.pl.

   Jakie powinny być zegarki dziecięce?

   Zegarki dla dzieci powinny być przede wszystkim trwałe, wykonane z mocnych materiałów, z pewnymi zapięciami (ale łatwymi w obsłudze) oraz wodoodporne. Dobrze będzie, jeśli dla maluchów wybierzemy modele ciekawie, nieraz nieco zabawne. Dobry wybór jest ważny, bo może być to pierwszy zegarek w życiu dziecka. Warto, by dobrze zapisał się w pamięci i skutecznie wsparł naukę odczytywania godzin, stąd cyferblat powinien być bardzo łatwy w odczytaniu.

   Zegarki dziecięce na bransolecie w sklepie Luxtime.pl

   Nasze zegarki dziecięce na bransolecie to przede wszystkich modele szwajcarskiej firmy Swatch – je proponujemy dziewczynkom, oraz również pochodzącej z tamtego kraju Festiny – te widzielibyśmy jako prezenty dla chłopców.

   Jakie są znaki rozpoznawcze zegarków dla dzieci od Swatch? Bransoletki w postaci połączonych koralików, segmentów, a nawet... popularnych spiralnych gumek do włosów! Dziewczynki z pewnością będą zachwycone jaskrawymi kolorami i biżuteryjnym, choć swobodnym charakterem tych zegarków. Takie gadżety wniosą do ich codziennego ubioru dużo radości i zabawy.

   Zegarki Festina proponujemy trochę starszym chłopcom. Wszystkie mają metalowe bransolety, bardzo przypominają te zegarki, które noszą ich ojcowie. Są tak samo wodoodporne i wytrzymałe, różnią się tylko rozmiarem: są nieco mniejsze niż te „dorosłe”.

   W poszukiwaniach zegarków na prezent dla dziecka trafili Państwo w dobre miejsce: z przyjemnością doradzimy przy ich wyborze.