WYBRANE FILTRY

   Smartwatche na kartę sim

   Zegarek smartwatch ze slotem na kartę SIM - banner

   Czy zdajesz sobie sprawę, że smartwatch na kartę SIM może zastąpić Ci telefon, czy telefon Twojemu dziecku? To innowacyjne urządzenie działa niezależnie od smartfona, co pozwala na odbieranie i wykonywanie połączeń, nawet kiedy nie masz telefonu pod ręką. Producenci często adaptują smartwatche na kartę SIM do potrzeb dzieci, ale w coraz bogatszej ofercie znajdziemy również modele przeznaczone dla dorosłych, które pragną w pełni skorzystać z możliwości oferowanych przez nowoczesne technologie wearables. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem smartwatcha, zapraszamy do odwiedzenia Luxtime.pl.

   czytaj więcej

   Podstawy działania smartwatcha na kartę SIM

   Wiele smartwatchów z opcją rozmowy wymaga połączenia z urządzeniem za pomocą Bluetooth. Niemniej jednak, coraz więcej producentów wyposaża swoje urządzenia w slot na kartę SIM. Takie rozwiązanie umożliwia smartwatchowi samodzielne łączenie się z siecią bez pośrednictwa smartfona. Dzięki temu, nawet jeśli zapomnisz telefonu w domu, nie stracisz możliwości kontaktu z bliskimi. Możesz do nich zadzwonić, odbierać wiadomości SMS lub połączyć się z Internetem bezpośrednio z nadgarstka.

   Wszystko, czego potrzebujesz, to aktywna karta SIM z abonamentem. Obecność głośnika i mikrofonu umożliwia swobodne prowadzenie rozmów, na przykład podczas podróży samochodem, treningu czy powrotu dziecka ze szkoły.

   Wybór smartwatcha z kartą SIM - na co zwrócić uwagę?

   Kiedy wybierasz smartwatch na kartę SIM, powinien on przede wszystkim spełniać Twoje oczekiwania i potrzeby. Czy szukasz urządzenia, które będzie wspierać Twoje treningi? W takim przypadku dobrym wyborem będzie sportowy model z paskiem z tworzywa sztucznego, wyposażony w funkcje treningowe. A może szukasz urządzenia do codziennego użytku, które będzie również spełniało funkcje biznesowe? W takim przypadku zwróć uwagę na modele o stylowym designie.
   Zegarek sportowy Garett, ze slotem na kartę SIM, na pasku, wykonanym z tworzywa sztucznego
   Zegarek smartatch ze slotem na kartę SIM Garett Kidds Protect 4G
   Jeżeli zastanawiasz się nad smartwatchem dla swojego dziecka, warto aby zegarek był wyposażony w funkcje zwiększające bezpieczeństwo użytkownika, monitorujące jego zdrowie, a także zapewniające rozrywkę. Nie możemy również zapominać o preferencjach i stylu Twojego dziecka - dzieci chcą wyglądać modnie, dlatego z chęcią założą na rękę zegarek na kartę SIM, który odpowiada najnowszym trendom młodzieżowym. Zaproponowane modele to smartwatch dla chłopca: KidsProtect4G oraz smartwatch dla dziewczynki: KidsCraft4GRT.

   Smartwatch na kartę SIM - nowoczesne narzędzie dla Twojego dziecka

   Jeśli Twoje dziecko marzy o smartfonie, ale jesteś sceptyczny wobec tego pomysłu, rozważ zakup smartwatcha na kartę SIM. To praktyczne urządzenie spełnia podstawową funkcję telefonu, umożliwiając prowadzenie rozmów i wysyłanie wiadomości. Decydując się na technologicznie zaawansowany smartwatch na kartę SIM dla dzieci marki Garett, ułatwisz kontakt między Tobą a Twoim dzieckiem. Będziecie mogli porozumiewać się głosowo, a nawet przeprowadzić wideorozmowę. Zegarek z kartą SIM połączy Twoje dziecko tylko z wcześniej wprowadzonymi numerami, dzięki czemu nie odbierze połączeń od nieznajomych.
   Zegarek smartwatch Garett, ze slotem na kartę SIM, dziecięcy
   Zegarek smartwatch - funkcja geoogrodzenie
   Smartwatch dla dzieci na kartę SIM Garett oferuje wiele dodatkowych funkcji, których nie znajdziesz w smartfonie. Mowa tu przede wszystkim o lokalizacji GPS i aplikacji GEOogrodzenie, które śledzą lokalizację użytkownika. Jeśli Twoje dziecko opuści wyznaczony obszar, otrzymasz o tym informację bezpośrednio na swój telefon. Ponadto, zegarek na kartę SIM dla dzieci oferuje funkcje treningowe, gry, plan lekcji i zabawy oparte na gamifikacji.
   Różnorodność stylów sprawia, że nasze modele przypadną do gustu zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom w wieku od kilku do kilkunastu lat. Dla najmłodszych stworzyliśmy kolorowe serie KidsSweet i Happy. Miłośnicy sportowego stylu pokochają dynamiczne modele StarbPlay i 4You. Smartwatch na kartę SIM dla nastolatków z kolekcji Craft i Life z pewnością przypadnie im do gustu.
   Zegarek smartwatch Garett, ze slotem na kartę SIM, dziecięcy
   Zegarek smartwatch marki Marea, ze slotem na kartę SIM, na niebieskim pasku wykonanym z tworzywa sztucznego

   Zegarek z kartą SIM - praktyczne narzędzie nie tylko dla dzieci

   Smartwatch na kartę SIM to również nieocenione narzędzie dla dorosłych, ułatwiające wykonywanie codziennych zadań. Masz małe dzieci? Teraz, prowadząc dziecko za rękę lub pchając wózek, nie musisz spuszczać go z oka, aby odebrać połączenie. Dzięki smartwatchowi na kartę SIM, nie musisz rezygnować z rozmów podczas treningu. Nie musisz już nosić z sobą nieporęcznego smartfonu. Ze smartwatchem z kartą SIM możesz swobodnie rozmawiać i trenować jednocześnie. Smartwatch na kartę SIM okaże się także niezastąpiony w kontekście biznesowym. Podczas spotkań ze współpracownikami dyskretnie sprawdzisz wiadomości i połączenia, aby w razie potrzeby wykonać niezbędne połączenie.

   Multi 4 Sport

   Smartwatch Multi 4 Sport to idealne rozwiązanie dla dorosłych. Ten nowoczesny model przyciąga uwagę swoim sportowym designem, a dzięki paskowi z tworzywa sztucznego jest niezwykle wygodny w noszeniu. Jednak to jego funkcjonalność sprawia, że naprawdę wyróżnia się na tle innych. Obejmuje ona barometr, kompas, GPS, pulsometr, oprogramowanie treningowe, kalkulator, a także możliwość prowadzenia rozmów. Taki zegarek na kartę SIM doskonale sprawdzi się podczas treningów i codziennych wyzwań.
   Zegarek smartwatch Garett Multi 4 Sport, ze slotem na kartę sim, na pasku wykonanym z tworzywa sztucznego

   Znajdź unikalny smartwatch z wejściem na kartę SIM w Luxtime.pl

   Rozważasz zakup smartwatcha na kartę SIM? W ofercie Luxtime.pl znajdziesz zarówno smartwatche dla dzieci, jak i dla dorosłych, od renomowanych producentów. Urządzenie wyposażone w dodatkowe, nietuzinkowe funkcje będzie nie tylko umożliwiało prowadzenie rozmów, ale także ułatwiało realizację wielu codziennych zadań. Wybierz smartwatch na kartę SIM dla siebie lub dla swojego dziecka i przekonaj się, jak łatwy i wygodny może być kontakt z bliskimi. Zainwestuj w nowoczesne rozwiązanie, które połączy funkcje telefonu, fitness trackera i stylowego dodatku - wszystko w jednym!