WYBRANE FILTRY

   Zegarki Garmin

   Zegarki Garmin znajdują się w czołówce najpopularniejszych i najchętniej kupowanych zegarków smartwatch. Przeznaczone są dla sportowców i wszystkich preferujących aktywny tryb życia. Bogaty zestaw funkcji, w jakie wyposażono zegarki, pozwala na zastosowanie ich praktycznie w każdej dyscyplinie i aktywności. Bez względu na to, czy chcesz wybrać się na wspinaczkę górską, nurkować w podmorskich głębinach, czy lecieć paralotnią, warto mieć na ręku zegarek Garmin.

   czytaj więcej

   Zegarki Garmin – doskonały wybór dla aktywnych

   Garmin to firma specjalizująca się w produkcji wysokiej klasy zegarków multisportowych, ale również smartbandów. Jeśli jesteś sportowcem wyczynowym lub dopiero zaczynasz swoją przygodę z fitnessem, marka Garmin na pewno ma coś dla Ciebie. Jednym z największych atutów zegarków Garmin jest ogromny wybór produktów. W ofercie nie brakuje opcji dla wszystkich rodzajów budżetów. Szukasz zegarka ze średniej półki do śledzenia codziennej aktywności? Bez problemu znajdziesz taki! Potrzebujesz wysokiej klasy urządzenia do śledzenia tras biegowych? Masz to
   Opis Zegarek sportowy Garmin Forerunner na kolorowym pasku - idealny dla sportowców wyczynowych i osób dopiero zaczynających swoją przygodę z fitnessem. Ogromny wybór produktów dla wszystkich rodzajów budżetów.
   Damski zegarek sportowy Garmin Forerunner z wyrazistym wyświetlaczem i nowoczesnym wzornictwem - idealny do codziennych miejskich warunków i sportowych treningów.

   Garmin – zegarki o stylowym, miejskim wzornictwie

   Zegarki Garmin prezentują nowoczesne wzornictwo oparte na okrągłych lub prostokątnych kształtach. Utrzymane w jednolitych kolorach modele, prezentują głównie sportowy styl. Świetnie sprawdzą się one w codziennych miejskich warunkach, jak również w trakcie sportowych treningów lub wycieczek. Duże, wyraziste wyświetlacze umożliwiają nam odczytanie potrzebnych wskazań w nawet najtrudniejszych warunkach. W portfolio marki spotkamy również egzemplarze bardziej stylowe/modne, zawieszone na stalowych bransoletach lub skórzanych paskach. Będą one nowoczesnym dodatkiem dopełniającym stylu użytkowników, a także funkcjonalnym gadżetem wspomagającym nasze codzienne aktywności.

   Najpopularniejsze kolekcje zegarków Garmin

   Garmin Forerunner - dedykowane są zapalonym biegaczom i miłośnikom joggingu. Modele wyposażone zostały we wszystkie funkcje potrzebne do uprawiania tych dyscyplin sportowych i uzyskiwania coraz lepszych wyników. Krokomierz, GPS, pomiar tętna, czy obsługa map - sprawdzą się zarówno w trakcie krótkich, jak i długich dystansów. Garmin Fenix - to idealne zegarki na co dzień. Z tymi modelami na nadgarstku możemy równie dobrze odbywać treningi, co pracować. Wyrazisty oraz praktyczny ekran dotykowy, bluetooth, możliwość odczytywania przychodzących na telefon powiadomień - wszystko to sprawia, że produkty z tej serii cieszą się dużym powodzeniem wśród osób w zróżnicowanym wieku.
   Garmin Forerunner i Fenix - zegarki sportowe i codzienne, z funkcjami takimi jak krokomierz, GPS, pomiar tętna i obsługa map.
   Garmin Vivoactive i Venu - zegarki sportowe dla aktywnych. Ultracienkie smartwatche z czytelnym kolorowym ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości i szeroką funkcjonalnością.
   Garmin Vivoactive - stworzone dla kobiet i mężczyzn prowadzących aktywny tryb życia i chętnie podejmujących aktywności w wielu dyscyplinach sportowych. Ultracienkie smartwatche Garmin z czytelnym kolorowym ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości, pozwalają wyświetlać statystyki nawet z dala od telefonu. Sportowe funkcje pozwolą zachować nam świetną sylwetkę i zadbać o dobre samopoczucie! W serii tej, pojawiają się modele o różnym stopniu zaawansowania - Garmin Vivoactive 3, a nawet Garmin Vivoactive 4. Garmin Venu - łączą eleganckie wzornictwo z szeroką funkcjonalnością. Wyposażone m.in. w GPS, ergometr wioślarski, golf, jazdę na rowerze, czy trening wydolnościowy - świetnie sprawdzą się zarówno w codziennych warunkach uzupełniając nasz strój, jak i w trakcie sportowych ćwiczeń. Wgrane w zegarek niestandardowe dyscypliny sportowe zachęcają nas do podejmowania nowych aktywności.

   Zegarek Garmin – szeroka funkcjonalność dostosowana do indywidualnych potrzeb

   Zakres funkcjonalności smartwatchy Garmin różni się w zależności od urządzenia. Niektóre Garmin zegarki oferują tylko podstawowe szczegóły śledzenia aktywności, podczas gdy inne egzemplarze wyposażone są w szereg multisportowych dodatków. Wszystko po to, aby zegarek Garmin był jak najlepiej dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb oraz wymagań.
   Krokomierz - zaprojektowany przez Garmin zegarek będzie śledzić Twoje kroki. Możesz także zobaczyć, jak liczba kroków odzwierciedla się w statystykach spalania kalorii. W aplikacji Garmin Connect wyświetlisz liczbę kroków w podziale na dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne. Dystans - smartwatch Garmin wykorzystuje kilka sposobów obliczania dystansu oraz śledzenia odległości. Większość z nich jest wyposażona w samodzielną łączność GPS i dodatkowe systemy śledzenia, takie jak GLONASS, Beidou i Galileo. Liczenie pokonanych pięter - większość zaawansowanych urządzeń Garmin śledzi pokonane piętra za pomocą wbudowanych wysokościomierzy barometrycznych. W Garmin Connect zobaczysz tygodniowe, miesięczne i roczne dane.
   Zegarek sportowy Garmin - śledź swoje kroki, spalane kalorie, dystans i liczbę pokonanych pięter za pomocą wbudowanych wysokościomierzy barometrycznych.
   Zegarek Garmin Instinct z szerokim wachlarzem funkcji, takich jak śledzenie spalania kalorii, minut intensywnej aktywności i pomiar tętna.
   Kalorie - smartwatche Garmin śledzą spalanie kalorii w ciągu dnia, a dane można rejestrować w serwisie Garmin Connect. Aplikacja wykonuje całą matematykę za Ciebie i wyznacza cel spalania kalorii na cały dzień, aby pomóc Ci utrzymać wyznaczony cel. Dodatkowo możesz rejestrować swoje kalorie w MyFitnessPal i automatycznie przesyłać te dane do Garmin Connect. Minuty intensywnej aktywności - wszystkie urządzenia do noszenia Garmin śledzą minuty intensywnej aktywności lub liczbę minut spędzonych z podwyższonym tętnem podczas aktywności. Pomiar tętna - wszystkie zegarki Garmin są wyposażone w optyczny czujnik pomiaru tętna Elevate, który śledzi tętno spoczynkowe w ciągu dnia i aktywne podczas ćwiczeń. Możesz także zobaczyć szczegóły dotyczące stref tętna.
   Czujnik snu - zegarki Garmin męskie i damskie pozwalają na śledzenie ilości i jakości snu. Otrzymasz wskaźniki dotyczące całkowitego czasu snu, trwania poszczególnych faz (głęboki, lekki i REM), czuwania i tego, ile poruszałeś się w ciągu nocy. Pulsoksymetr - niektóre smartwatche Garmin mierzą saturację tlenem. Wykres pokazuje ogólną zawartość procentową tlenu we krwi oraz trendy tygodniowe i miesięczne. Oddychanie - inteligentne urządzenia Garmin śledzą również częstość oddechów lub liczbę oddechów wykonywanych na minutę w ciągu dnia. Ta metryka jest śledzona przez całą dobę. Najnowsze urządzenia umożliwiają wykonywanie ćwiczeń oddechowych ze wskazówkami, jeśli czujesz, że jesteś zbyt zestresowany.
   Zegarki Garmin męskie i damskie pozwalają na śledzenie ilości i jakości snu, pulsoksymetr mierzy saturację tlenem, a inteligentne urządzenia śledzą częstość oddechów.
   Zegarek Garmin Sportowy - monitoruje poziom stresu, cykle miesiączkowe i nawodnienie, aby pomóc Ci w osiągnięciu zdrowia i dobrego samopoczucia.
   Stres - większość zegarków Garmin automatycznie rejestruje poziom stresu w ciągu dnia w skali od 1 do 100. Garmin wykorzystuje zmienność tętna do określenia wyniku stresu. Cykle miesiączkowe - zegarki Garmin damskie wyposażone są w funkcje śledzenia cyklu miesiączkowego, umożliwiając monitorowanie fazy cyklu oraz objawów fizycznych i emocjonalnych. Program w zaprojektowanym przez Garmin zegarku damskim można również dostosować w zależności od tego, czy Twój cykl jest regularny, nieregularny, czy też przechodzi w menopauzę. Nawodnienie - smartwatch Garmin pozwala monitorować dzienne spożycie płynów. Szczegóły dotyczące nawodnienia są prezentowane w widokach tygodniowych, miesięcznych i rocznych w aplikacji Garmin Connect.
   Stan wytrenowania - niektóre urządzenia do noszenia Garmin obliczają stan wytrenowania na podstawie pułapu tlenowego i obciążenia treningowego. Jeśli trenujesz zbyt ciężko, Twój Garmin może powiedzieć, że przesadzasz. Jeśli jesteś na akceptowalnym poziomie, możesz należeć do kategorii „produktywna” lub „utrzymanie”. Zwykle jest to dobre oszacowanie, jak Twój trening może wpływać na Twoje ciało. Efekt treningu - smartwatche Garmina podają wynik efektu treningu na podstawie tego, jak aktywność wpływa na ogólny trening. Czas regeneracji - po treningu na zegarku Garmin pojawi się szacowany czas regeneracji. Czas regeneracji jest obliczany na podstawie efektu treningowego dla właśnie ukończonej aktywności, a także wszelkich zaległych szacunków czasu regeneracji po rozpoczęciu następnej aktywności. Czas regeneracji po zakończeniu aktywności może być znacznie dłuższy niż normalnie.
   Zegarek sportowy Garmin z funkcją połączenia z telefonem, który oblicza stan wytrenowania, efekt treningu i czas regeneracji.

   Garmin – zegarek z zaawansowanymi funkcjami dla profesjonalistów

   To nie wszystko. Niektóre urządzenia Garmin umożliwiają także tworzenie planów treningowych, pobieranie map do użytku offline oraz korzystanie z map pól golfowych. Zegarki do biegania Garmin są wyposażone w PacePro, funkcję biegania, która pomaga utrzymać się na dobrej drodze, gdy próbujesz osiągnąć określony cel treningowy. TracBack (znany również jako nawigacja do punktu startowego) to kolejna fajna funkcja, która pozwala niektórym zegarkom Garmin nawigować z powrotem do punktu początkowego, podążając za wcześniej nagranymi trasami.
   Zegarek sportowy Garmin z szeroką funkcjonalnością, w tym powiadomienia ze smartfona, personalizowane tarcze, odtwarzanie muzyki w trybie offline i system płatności Garmin Pay.
   Powiadomienia ze smartfona - prawie wszystkie zegarki Garmin będą otrzymywać powiadomienia ze smartfona. Gdy na przykład otrzymasz wiadomość w aplikacji WhatsApp na telefon, ta sama wiadomość pojawi się na zegarku. Personalizowane tarcza - istnieją setki dodatkowych aplikacji, widżetów i tarcz zegarka do pobrania na Twój zegarek Garmin. Od teraz wygląd wyświetlacza będzie w pełni oddawać Twój indywidualny styl i gust! Odtwarzanie muzyki w trybie offline - niektóre zegarki Garmin umożliwiają przechowywanie muzyki do odtwarzania w trybie offline. Jeśli nie lubisz zabierać ze sobą telefonu podczas ćwiczeń, ta funkcja jest dla Ciebie. Zegarki Garmin są kompatybilne z najpopularniejszymi aplikacjami muzycznymi jak: Spotify, Deezer, Amazon Music i HeartRadio. Możesz także przechowywać lokalne pliki muzyczne na zegarku Garmin. Garmin Pay - Garmin ma własny system płatności zbliżeniowych o nazwie Garmin Pay.

   Smartwatch Garmin – gotowy na realizację Twoich wyzwań

   Zegarek Garmin wykorzystuje w swoich smartwatchach różnorodne materiały. Wybór konkretnego modelu zależy wyłącznie od naszych potrzeb. I tak w zależności od przeznaczenia urządzenia, zbudowane jest ono z tworzywa sztucznego lub stali szlachetnej. W tym pierwszym przypadku zegarek świetnie sprawdzi się w sportowych warunkach, zachowując odporność na wstrząsy w trakcie biegania, czy uderzenia. Stal szlachetna to z kolei dobry wybór dla tych, którzy szukają smartwatcha na co dzień. Będzie on świetnie prezentować się na ręce przy jednoczesnym zachowaniu swojej funkcjonalności. Całości dopełnia wodoodporny pasek z tworzywa sztucznego, elegancki ze skóry szlachetnej, lub wyrazista bransoleta ze stali szlachetnej.
   Zegarek Garmin z tworzywa sztucznego lub stali szlachetnej - idealny do sportu lub na co dzień. Wodoodporny pasek z tworzywa sztucznego, elegancki ze skóry szlachetnej lub wyrazista bransoleta ze stali szlachetnej.
   Oryginalny zegarek sportowy marki Garmin z 2-letnią kartą gwarancyjną i instrukcją w języku polskim. Sprawdź całą kolekcję i znajdź swój idealny zegarek damski lub męski.

   Oryginalne produkty Garmin – Oficjalna sprzedaż

   Wszystkie dostępne w naszym sklepie zegarki marki Garmin są w 100% oryginalne i pochodzą od oficjalnego polskiego dystrybutora. Do każdego egzemplarza dołączona jest instrukcja w języku polskim oraz 2-letnia karta gwarancyjna. Ewentualny serwisowanie odbywa się wyłącznie w autoryzowanych serwisach naprawy, gdzie wyspecjalizowani pracownicy wyposażeni są w odpowiedni sprzęt i narzędzia dostarczane przez markę. Sprawdź całą kolekcję Garmin i znajdź swój zegarek Garmin damski lub idealny zegarek Garmin męski