WYBRANE FILTRY

   Zegarki Puma

   Zegarki Puma są projektowane z myślą o dostarczaniu wysokiej jakości produktów dla aktywnych ludzi. Jak podkreśla dyrektor generalny Pumy Bjørn Gulden: “Czas dla sportowców ma ogromne znaczenie i prawie zawsze jest rozstrzygający”. Słowa można traktować jako dowód na to, że firma poważnie myśli o rozwoju tej kategorii. Zegarki sportowe mają podkreślać styl życia użytkowników.

   Cechują się oszczędną estetyką, co zwiększa czytelność oznaczeń na tarczy. Ich noszenie jest prawdziwą przyjemnością m.in. ze względu na lekkość. Oddział Puma Time zawsze dba o to, by zegarki uwzględniały unikalne potrzeby sportowców.

   Gdy przyjdzie z bliska przyjrzeć się historii firmy, jasnym staje się, dlaczego Puma tak doskonale spełnia oczekiwania swoich klientów. Okoliczności powstania niemieckiego przedsiębiorstwa to idealny materiał na scenariusz filmowy. Większa niż życie opowieść o młodzieńczym entuzjazmie z wielką historią w tle i rodzinnym konfliktem w punkcie kulminacyjnym. Gdzie, tak jak u sportowców, bolesne porażki przeplatają się ze spektakularnymi zwycięstwami.

   Koniec XIX wieku. W zapomnianym bawarskim miasteczku rodzi się Rudolf Dassler. Na samym początku nowego stulecia - jego brat Adolf. Obaj całe swe życie poświęcili produkcji butów, lecz zaraz po II wojnie światowej ich drogi rozeszły się. Marka Adidas stała się oczkiem w głowie Adolfa. Rudolf założył w 1948 roku własne przedsiębiorstwo. To właśnie prowadząc firmę pod szyldem “Puma” starszy z braci osiągnął niebywały sukces.

   Początkowo w Pumie skupiano się na produkcji obuwia dla piłkarzy i lekkoatletów. W tym obszarze Rudolf Dassler miał już spore doświadczenie, ponieważ jeszcze przed wojną razem z bratem zaopatrywał niemiecką i amerykańską kadrę olimpijską. W latach 70. korki Pumy nosił i reklamował sam król futbolu rodem z Brazylii - Pelé. To w butach niemieckiej firmy Usain Bolt stał się najszybszym człowiekiem na świecie. Z czasem asortyment ulegał kolejnym rozszerzeniom. Dotyczyło to głównie wprowadzenia na rynek odzieży, a także sprzętu i sportowych akcesoriów, właśnie takich jak zegarki młodzieżowe.

   Marka Puma to doskonały wybór dla tych, którzy poszukują czasomierzy łączących w sobie cechy sportowych i casualowych zegarków. Produkty tej firmy charakteryzuje nowoczesny design, uniwersalność i prawdziwe bogactwo kolorów - dzięki temu właśnie pasują one zarówno do codziennych, jak i typowo sportowych stylizacji. Zegarki Puma zachwycają również mnogością detali. Ich wielofunkcyjność sprawia, że zaliczane są do grupy wysokiej klasy czasomierzy, przeznaczonych dla najbardziej wymagających użytkowników. Puma Time to rozbudowana oferta czasomierzy, obejmująca różnorodne kolekcje elektronicznych zegarków damskich i męskich, w tym wielobarwnych modeli z ciekawym wzornictwem, inspirowanych różnymi dyscyplinami sportu. 

   W pierwszej połowie 2018 roku świat obiegła informacja, że Puma porozumiała się z grupą Fossil, która jak nikt inny zna potrzeby klientów i dysponuje fachową wiedzą na temat zegarmistrzowskiej sztuki. Podjęcie ramowej współpracy do 2028 roku to kolejny krok w kierunku profesjonalizacji produkcji zegarków i odważne wejście na rynek zegarków tradycyjnych oraz smartwatchy.