WYBRANE FILTRY

   Zegarki wojskowe

   Wszechobecny postęp technologiczny zrewolucjonizował także branżę zegarmistrzowską. W dobie wielofunkcyjnych urządzeń i od zegarka oczekujemy więcej niż tylko odmierzania czasu. Oczywiście wybór zegarka i funkcji jakie oferuje zależy od naszych potrzeb i preferowanego stylu. Jednych zadowoli model klasyczny, bardziej wymagających zainteresują zegarki wojskowe, dlatego nim podejmiemy decyzję o wyborze zegarka należy zastanowić się, gdzie i do czego będzie nam służył.

   1 - 59 z 59 produktów

   W naszym sklepie staramy się spełniać oczekiwania każdego klienta, stąd bogata i zróżnicowana oferta zegarków w tym także zegarków w stylu militarnym.

   Zegarki wojskowe nie tylko dla żołnierzy

   Jak wskazywałaby nazwa, są to zegarki przeznaczone dla żołnierzy i innych służb specjalnych, ale miłośników militariów i wojskowego stylu nie brakuje wśród zwykłych ludzi nie związanych z branżą. Posługując się terminologią “zegarki wojskowe” mamy na uwadze zegarki niezwykle wytrzymałe, odporne na warunki atmosferyczne i wyposażone w szereg funkcji przydatnych w terenie. Sam wygląd zegarków (barwy maskujące i męski charakter) są jednym z czynników, który decyduje o zainteresowaniu nimi, jednak bardziej istotna jest ich funkcjonalność i niezawodność w różnych, często ekstremalnych warunkach.

   Zegarki wojskowe wybierają osoby z branży militarnej, outdoorowej, survivalowej i “zwykli zjadacze chleba”, którzy cenią sobie solidność i praktyczność czasomierza.

   Na co zwrócić uwagę wybierając zegarek militarny?

   Przede wszystkim na solidność konstrukcji i materiał z jakiego wykonana jest koperta i szkiełko. Sprawdzić poziom wodoszczelności (im wyższy wskaźnik ATM, tym wyższa wodoodporność) i czy zegarek jest wstrząsoodporny. Jeśli zegarek militarny ma nam służyć w terenie, szukamy modelu z kompasem, barometrem i GPS. Jeśli dodatkowo potrzebujemy licznika czasu odcinkowego – przydatna będzie funkcja stopera lub chronografu. Dbając o niezawodność - wybieraj modele solarne.

   Tylko zegarki kupowane u autoryzowanego sprzedawcy (Luxtime nim jest), są gwarancją jakości. Zapraszamy!