Zobacz podobne  
Zegarek Timex T2N720
Zegarek Timex T2N721
T2N721 Allied Intelligent Quartz Tide Temp Compass
WIĘCEJ O
T2N721 Allied Intelligent Quartz Tide Temp Compass
Funkcje: Mechanizm kwarcowy Zasilanie - bateria Sekundnik Podświetlenie INDIGLO  Datownik - dzień miesiąca Termometr Kompas Właściwości: Mineralne szkiełko Koperta wykonana ze stali Pasek skórzany Wodoszczelność 100 metrów Wymiary koperty : 45 mm x 12 mm  Informacje dodatkowe: Fabrycznie nowy, oryginalny i pełnowartościowy zegarek TIMEX Oryginalne opakowanie producenta Instrukcja obsługi Gwarancja na okres 36 miesięcy   Uwaga: LuxTime.pl jest autoryzowanym przez firmę TIMEX sklepem internetowym. Wszystkie oferowane do sprzedaży zegarki TIMEX sprowadzamy bezpośrednio od autoryzowanego, krajowego dystrybutora TIMEX, dlatego są one objęte pełną ochroną gwarancyjną. Dołączona do zegarka karta gwarancyjna z pieczątką autoryzowanego sprzedawcy, umożliwia Państwu realizację zgłoszenia naprawy w dowolnym punkcie serwisowym TIMEX. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu, nasz wykwalifikowany personel zapewnia Państwu pełne wsparcie przed i posprzedażowe.

OPINIE O
T2N721 Allied Intelligent Quartz Tide Temp Compass
Piotr170
25 grudnia 2016
Zegarek bardzo dobrze wykonany, choć pasek bardzo szybko się przeciera i po 4 miesiącach musiałem wymienić go na nowy. Farba na róży wiatrów starła się po miesiącu. Używam go na codzień i bardzo dobrze się prezentuje. Polecam
klaudiusz
18 lipca 2017
Kupiłem ten model, bo zależało mi na funkcjach. Dość prosto można go ustawić. Termometr działa, kompas sprawdzałem na wycieczce w górach też nie mam zastrzeżeń. Podświetlenie jest odpowiednie, nie razi po oczach w nocy. Ogólnie jestem zadowolony.
Timex T2N721
849.00 zł721.00 zł