WYBRANE FILTRY

   Zegarki smartwatche

   Inteligentne zegarki uzupełniają kolekcję urządzeń mobilnych, które we współczesnej wersji znacznie przewyższają swoimi funkcjonalnościami swoje pierwowzory. Smartwatche to kolejna propozycja dla fanów zaawansowanej technologii, którzy lubią kontrolować nie tylko czas, ale też swoją aktywność. 

   czytak dalej

   Mają imponujące możliwości. Sportowcy wykorzystują je do pomiaru spalanych kalorii i pokonanego dystansu, miłośnicy górskich wędrówek do lokalizacji swojego położenia i wyznaczania trasy, a zapracowani ludzie XXI wieku doceniają w nich, że już nie tylko na wyciągnięcie ręki, ale na ręce mają jednocześnie budzik, kalendarz, pulsometr i powiadomienia przychodzących wiadomości i połączeń. Zegarki smartwatche łączą się ze smartfonami z wykorzystaniem technologii bluetooth, tworząc z nimi integralną całość.

   Smartwatche i ich możliwości

   Są naprawdę ogromne, jednak ich ilość zależy od wybranego modelu zegarka. Niektóre posiadają wbudowany głośnik i mikrofon, pozwalają na prowadzenie rozmów bez używania smartfona. Inne umożliwiają słuchanie muzyki. Praktycznie we wszystkich znajdziemy kalendarz, budzik i datownik, dodatkowo również stoper, kalkulator, wysokościomierz, GPS, pulsometr i oczywiście monitoring aktywności. Smartwatche wykorzystywane są przede wszystkim przez osoby aktywne. Mogą dzięki nim kontrolować czas treningu, spalone kalorie, ilość kroków czy też realizować postawione sobie cele. Dzięki aplikacji w smartfonie ustalają plany treningowe i śledzą na bieżąco statystyki. To zegarki, które podążają za duchem czasu.

   Zegarki smartwatche w eleganckiej wersji

   Smartwatche były dedykowane tylko dla osób aktywnych. Dostrzeżono jednak duże zainteresowanie ich funkcjonalnościami także na co dzień, czego przykładem jest m.in. możliwość odbierania połączeń. Dzisiaj smartwatche damskie i męskie występują nie tylko w wersji sportowej, ale też eleganckiej, na skórzanych paskach, z wąskimi srebrnymi lub złotymi kopertami. Zegarki inteligentne doskonale prezentują się przy biurowym uniformie i szykownej, wyjściowej stylizacji.

   Sprawdź także inne zegarki limitowane czy zegarki z diamentami dostępne w naszym sklepie internetowym!