WYBRANE FILTRY

   Zegarki limitowane

   Bądź aktywnym uczestnikiem wyjątkowych projektów! Zegarki limitowane to modele, które są projektowane i produkowane na specjalne okazje. Często sygnowane są przez znane osobistości ze świata kina, sportu i telewizji. Wyróżnia je unikalność, która najczęściej objawia się w niepowtarzalnym designie. Mogą być to zegarki ze znanych serii, uzupełnione o dodatkowe funkcjonalności, które zastosowano tylko w niewielu egzemplarzach. 


   Limitowane zegarki mają więc swój unikalny charakter. W naszej ofercie znajdziesz modele w wersji eleganckiej, sportowej i casualowej. 

   To specjalna okazja!

   Limitowane serie zegarków cieszą się dużą popularnością - szczególnie wśród miłośników nietuzinkowych gadżetów. Uzupełniają kolekcję fanów luksusowych czasomierzy. To świetna propozycja na wyjątkowy prezent dla szczególnej osoby. Limitowane zegarki produkowane są w ograniczonej ilości egzemplarzy, co oznacza, iż nie każdy ma okazję wejść w ich posiadanie. To czyni je jeszcze bardziej pożądanymi i wzmaga chęć noszenia ich na dłoni. 

   Limitowane serie zegarków od znanych producentów 

   Największym zainteresowaniem cieszą się zegarki limitowane znanych marek. Znajdziesz je też w naszym sklepie. Wśród nich jest zegarek Casio G-Shock DW6900LU-3 DW-6900LU-3ER wykonany z tworzywa sztucznego, odporny na nurkowanie w akwalungu, z systemem wstrząsoodpornym G-SHOCK. Elegancją wyróżnia się z kolei męski zegarek Vostok Europe GAZ-14 LIMOUSINE OS22-5611131na skórzanym pasku, z czarną tarczą oraz srebrnymi wskazówkami i kopertą. Garniturowe stylizacje dopełni zegarek męski Aviator V.3.20.0.141.4-PL z brązowym, skórzanym paskiem, jasną, analogową tarczą oraz srebrnym wykończeniem. 

   Limitowane serie zegarków zachwycają kolekcjonerów, miłośników luksusu i elegancji. W naszej ofercie dostępne są w atrakcyjnych cenach. Zyskujesz niepowtarzalną okazję zrobić sobie wyjątkowy prezent, decydując się na czasomierz, który występuje w ograniczonej ilości egzemplarzy. Warto się pospieszyć!