WYBRANE FILTRY

   Zegarki limitowane

   Zegarki limitowane firmy Balticus na skórzanych paskach

   Zegarki limitowane to modele, które są projektowane i produkowane na specjalne okazje. Często sygnowane są przez znane osobistości ze świata kina, sportu i telewizji. Wyróżnia je unikalność, która najczęściej objawia się w niepowtarzalnym designie. Mogą być to zegarki ze znanych serii, uzupełnione o dodatkowe funkcjonalności, które zastosowano tylko w niewielu egzemplarzach.

   czytaj więcej

   Magia zegarków limitowanych

   W erze, gdy dostępność dóbr materialnych jest na wyciągnięcie ręki, nasze pragnienia aspirują ku czemuś znacznie wyższemu. Szukamy niepowtarzalności, chcemy czuć się wyjątkowo. Dzięki kreatywności twórców zegarków, odpowiedź na te pragnienia niosą ze sobą zegarki limitowane. Te niespotykane czasomierze powstają, by uczcić wyjątkowe okazje, takie jak jubileusze. Wyobraź sobie niepowtarzalny Orient Sporty Automatic 50th Anniversary Limited Edition, stworzony, aby uczcić 50-lecie istnienia marki Orient. Zegarki limitowane są także symbolem pionierskiego ducha, świadczącym o przecieraniu nowych dróg - jak piękny Vostok Europe Almaz 6S11-320J362, upamiętniający partnerstwo z wybitnym pilotem Jurgis-em Kairys-em.
   Zegarek limitowany Vostok Europe Jurgis Kairys na skórzanym pasku
   zegarek limitowany Tissot TOUR DE POLOGNE na czarnym pasku wykonanym z silikonu

   Wyjątkowe kombinacje: zegarki limitowane z licencją

   Zegarki limitowane mogą także powstać z fascynującej współpracy między różnymi markami. Rozważ nieoczekiwane powiązanie między Casio, gigantem elektroniki, a uroczą dziecięcą marką Hello Kitty. Casio Baby-G Hello Kitty pokazuje, że zegarki limitowane nie są wyłącznie dla dorosłych - mogą doskonale ozdobić dziecięcy nadgarstek. Sport to kolejne pole, gdzie pojawiają się niezwykłe edycje limitowane, jak Tissot T-Race Tour de Pologne, inspirowany słynnym wyścigiem kolarskim.

   Emanacja prestiżu: wyjątkowość zegarków limitowanych

   Nie ulega wątpliwości, że posiadanie zegarka limitowanego znacząco podnosi prestiż. Niektóre marki postanowiły kierować swoje produkty do miłośników wyjątkowości, wprowadzając limitowane edycje na niemal wszystkie modele. Zegarki Aviator i Vostok Europe są doskonałymi przykładami marek, które dosłownie błyszczą swoją unikalnością.
   Zegarek limitowany Aviator Douglas Polish Edition Day na skórzanym pasku

   Kup zegarek limitowany w Luxtime.pl

   Tworząc swoją ofertę w ten sposób, zawsze oferują coś unikalnego - niezależnie od tego, czy posiadasz dziedziczony zegarek, czy właśnie zdecydowałeś się na zakup nowego czasomierza. W Luxtime.pl zegarki limitowane są nie tylko przedmiotem, ale doświadczeniem - wyjątkowym, prestiżowym i niepowtarzalnym.