WYBRANE FILTRY

   Zegarki Casio


   Casio jest producentem najbardziej rozpoznawalnych i cenionych zegarków na świecie. Marka oferuje wysokiej jakości zegarki o zaawansowanych technologicznie funkcjach. Rozważasz zakup japońskiego zegarka? Poznaj opinie o zegarkach Casio i dowiedz się, dlaczego tak często wybierane są przez klientów.

   Zegarki Casio -  innowacja, niezawodność i użyteczność 

   Marka Casio od lat udowadnia, że filozofia wyrażona w credo firmy "creativity and contribution” („kreatywność i wkład”) nie jest tylko pustym frazesem. Od momentu przedsiębiorstwa powstania celem projektantów marki jest tworzenie zegarków innowacyjnych, które będą doskonałe pod każdym względem: technicznym, estetycznym i funkcjonalnym. Precyzja i dążenie do perfekcji dostrzegalne jest na każdym etapie produkcji. Casio to jedna z niewielu firm na świecie, która cały proces technologiczny: od projektu po finalne złożenie, montaż i kontrolę jakości zegarka,  przeprowadza u siebie (in-house).

    Zegarek Casio męski

   Dlaczego wybrać zegarki Casio? 

   Damskie i męskie zegarki Casio przeznaczone są w dużej mierze dla osób, które cenią nowoczesny styl, zaawansowane technologie, a przy tym szukają zegarka niezawodnego i funkcjonalnego. Dlaczego warto kupić zegarek Casio? Oto kilka informacji, które pomogą przy zakupie. 


   Zegarek Marki CASIO  

   Casio - japońska firma z długimi tradycjami.

   Casio produkuje zegarki od lat 70. XX wieku, ale sama marka ma znacznie dłuższą historię. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1946 roku przez Tadao Kashio. Od początku lat 50. XX trzonem działalności firmy było projektowanie i produkcja kalkulatorów biurowych. Od 1974 roku Casio zaczęła produkować zegarki elektroniczne i kwarcowe. Wówczas w sprzedaży pojawił się pierwszy zegarek kwarcowy zaprojektowany przez Japończyków - Casiotron. Model był prawdziwym bestsellerem i szybko zniknął z półek sklepowych. Zegarkiem,  który ugruntował pozycję marki w segmencie zegarków elektronicznych był Casio G-SHOCK. Ten innowacyjny zegarek cechujący się ponadprzeciętną wytrzymałością, precyzją pomiaru czasu sprzedawany jest nieprzerwanie od 1984 roku. Wybierając zegarki Casio, masz pewność wysokich standardów oferowanych usług i spuścizny wynikającej z wielu lat doświadczenia i udoskonalenia funkcji zegarków.

   Niezwykła precyzja działania zegarków Casio 

   Priorytetem marki jest produkowanie zegarków oferujących precyzyjny pomiaru czasu w każdym zakątku świata. Do osiągnięcia tego celu marka stosuje  najbardziej zaawansowane rozwiązania. W zegarkach Casio wykorzystywana  jest technologia odbioru sygnału GPS i komunikacji Bluetooth®. Zegarki z GPS Hybrid Wave Ceptor pobierają informacje o położeniu i czasie z satelitów, co pozwala im na automatycznie określanie właściwej strefy czasowej i dostosowanie czasu do bieżącej lokalizacji.

   Zegarek CASIO męski z GPS 
   Zegarek CASIO z funkcją Bluetooth  

   Bluetooth® czyli technologia krótkiego zasięgu, wykorzystuje połączenie pomiędzy zegarkiem i smartfonem, aby zapewnić dokładny czas. Zegarek łączy się z telefonem automatycznie 4 razy dziennie i w ten sposób czas prezentowany na zegarku jest odpowiednio korygowany. Bez względu na to, jaki zegarek Casio wybierzesz, będziesz masz pewność, że zawsze czas podawany na wyświetlaczu czy tarczy zegarka będzie maksymalnie dokładny.

   Miniaturyzacja i montaż o wysokiej gęstości 

   Zegarki Casio projektowane są z niezwykłą precyzją i w tym przypadku nie jest to wyświechtany frazes. Casio wykorzystuje technologię miniaturyzacji. Poszczególne komponenty montowane są z dokładnością nawet do 1/1000 mm, aby zapewnić dokładny i płynny ruch mechanizmu. Marka opracowała technologię, która pozwala na optymalne rozmieszczenie elementów w ograniczonej przestrzeni modułu. W ten sposób zegarki Casio bez zmiany rozmiarów mogą zwiększyć funkcjonalność. Technologia ta umożliwia dodawanie nowych części wymaganych przez zegarki wielofunkcyjne bez powiększania modułu.

    Zegarek męski Casio G-Shock   Unikalne opatentowane technologie w zegarkach Casio

   Wynalazki i patenty pozwalają stworzyć Casio niezwykle funkcjonalne, precyzyjne i wytrzymałe zegarki. W wielu dziedzinach marka  jest prawdziwym pionierem, a wiele wynalazków zarezerwowanych jest tylko i wyłącznie dla zegarków japońskiej marki. 

   Funkcje w zegarkach Casio

   Oto niektóre z nich: 

   • GPS Hybrid Wave Ceptor. Technologia wykorzystująca sygnał GPS. Na podstawie informacji o położeniu i czasie z satelitów GPS po naciśnięciu odpowiednich przycisków zegarek dokonuje automatycznej korekty, aby dostosować czas do bieżącej lokalizacji. 
   • Bluetooth® SMART. Technologia, która wykorzystywana jest w przypadku zegarków hybrydowych. Zegarek po połączeniu z telefonem dostosowuje aktualny czas do czasu lokalnego jednego z 300 miast na całym świecie.
   • Tough Solar. Stworzona przez Casio technologia pozwalająca na ładowanie zegarka przy pomocy energii słonecznej. Specjalnie zaprojektowane ogniwa wychwytują promienie świetlne, a potem przekształcają je w energię. 
   • Tough Movement. System opatentowany przez Casio stosowany w wybranych modelach zegarków. System ten co godzinę wykrywa i potwierdza prawidłowe ustawienia wskazówek. W przypadku upadku czy wstrząsu zegarka automatycznie przywraca wskazówki do prawidłowej pozycji.
   • Smart Access. Opatentowany unikalny system zastosowany w mechanizmach analogowo-cyfrowych, w których obsługę wielofunkcyjnych zegarków Casio ułatwia  specjalna elektroniczna koronka.

   Jaki zegarek Casio wybrać?

   Japońska marka oferuje bogate i zróżnicowane portfolio, które pewnością zaspokoi gusta różnego typu odbiorców. Można wybierać z szerokiej oferty począwszy od zegarków klasycznych analogowych poprzez modele inspirowane vintage po zegarki outdoorowe z kolekcji Protrek. 

   Casio Vintage —  powrót do przeszłości 

   Casio Vintage to propozycja dla wszystkich miłośników klasycznych modeli elektronicznych, która przenosi nas w przeszłość.  Znajdziemy w niej szeroką gamę zegarków elektronicznych nawiązujących do stylistyki produktów Casio z lat 70. i 80. XX wieku. Marka oferuje damskie i męskie modele z rozpoznawalnymi  kwadratowymi kopertami i cyfrowymi wyświetlaczami wyposażone w klasyczne funkcje: podświetlenia tarczy, stopera i alarmu. Wszystko to sprawia, że zegarki Casio Vintage stanowią modne i atrakcyjne uzupełnieniem każdej stylizacji.

   Zegarek Casio Vintage 
   Zegarek Casio Edifice

   Casio Edifice -  sportowa klasyka w najlepszych wydaniu

   Zegarki z kolekcji Edifice to propozycja dla osób, które poszukują klasycznych zegarków analogowych oferujących zaawansowaną technologię i niezwykłą precyzję chodu. Takie są między innymi eleganckie modele z linii Casio Edifice Classic. Atrakcyjnie zaprojektowane chronografy nie tylko efektownie wyglądają na nadgarstku, ale zapewniają szeroki wybór funkcji i opcji. Jeżeli kochasz klasykę, ale nie chcesz zrezygnować ze zdobyczy techniki, z pewnością zainteresują cię stylowe hybrydowe chronografy Casio Edifice Bluetooth® wyposażone w energooszczędną technologię Bluetooth®. To nowoczesne zegarki analogowe, które po połączeniu ze smartfonem rozszerzają  swoje możliwości o funkcje smart. W tej serii na uwagę zasługują zegarki Solar-Powered Chronograph, które Casio wyposażył w unikalną technologię pozwalającą na czerpanie energii ze światła, w tym światła słonecznego.


   Casio PRO TREK - wytrzymałe zegarki outdoorowe

   Modele z serii PRO TREK to zegarki kwarcowe i elektroniczne, które dedykowane są dla osób uprawiających aktywność na świeżym powietrzu. Atutem zegarków z serii PRO TREK jest oferowanie wielu funkcjonalności, które zaprojektowano z myślą o różnego typu aktywnościach outdoorowych. Praktyczne funkcje takie jak cyfrowy kompas, wysokościomierz, barometr, termometr, alarm czynią z zegarków doskonałego kompana do różnego wypraw i wycieczek, trekkingu czy hikingu. Niektóre z tych modeli przeznaczone są do wyjątkowo trudnych zadań i mogą pracować w ekstremalnych warunkach np. w wysokich temperaturach.

   Casio Pro Trek


   Casio G-shock  

   G- SHOCK - niezniszczalne zegarki do zadań specjalnych

   G- SHOCK to zegarki, które zajmują szczególne miejsce w portfolio marki. Powstałe w 1984 roku po dziś dzień uznawane są za jedne z najbardziej wytrzymałych i niezniszczalnych zegarków. Zegarki Casio G-SHOCK dzięki specjalnej technologii "Triple G Resist" wykazują się niezwykłą wytrzymałością i trwałością. Z zegarkiem Casio G-SHOCK można uprawiać nawet ekstremalne sporty bez obawy, że ulegnie poważniejszym uszkodzeniom. W zależności od modelu, zegarki wyposażone są  w różnego typu funkcje i technologie takie jak technologia Bluetooth, cyfrowy kompas, wysokościomierz, barometr, wskaźnik lokalizacji czy technologia GPS. To zdecydowanie propozycja dla osób aktywnych poszukujących zegarka do zadań specjalnych, który nie boi się wyzwań.

   Ekskluzywne zegarkiCasio SHEEN na damski nadgarstek

   Casio Sheen to kolekcja zaprojektowana tylko i wyłącznie z myślą o kobietach. To stylowe zegarki, które oprócz wszystkich swoich zalet oferowanych przez markę Casio (precyzja i  jakość materiałów) wyróżniają się również finezyjną i elegancką formą. Minimalistyczne i czyste koperty, tarcze zdobione gdzieniegdzie kamieniami szlachetnymi,  zawieszone na gustownych bransoletach lub paskach stanowią doskonały dodatek do ubioru stylowej kobiety.

   Zegarek Damski Casio SHEEN