G-SHOCK GW-7900B-1ER MASTER OF G
WIĘCEJ O
G-SHOCK GW-7900B-1ER MASTER OF G
 Funkcje: Japoński mechanizm kwarcowy solar CASIO Zasilanie - bateria Panel słoneczny - ładowanie baterii zegarka za pomocą energii słonecznej Datownik - kalendarz automatyczny  System antywstrząsowy G-SHOCK  Waveceptor - synchronizacja czasu z zegarem atomowym Podświetlana tarcza 5 multialarmów Stoper Timer Fazy księżyca  Wskaźnik pływów morskich Czas światowy Tryb wyświetlania godziny 12/24  Właściwości: Mineralne szkiełko Koperta wykonana z tworzywa sztucznego  Pasek wykonany z tworzywa sztucznego Wodoszczelność 200m Wymiary koperty: szerokość 50mm, grubość 18mm Waga 51 g Informacje dodatkowe o zegarku Casio G-Shock Solar GW-7900B-1ER: Fabrycznie nowy, oryginalny i pełnowartościowy zegarek Casio G-Shock Solar GW-7900B-1ER Oryginalne opakowanie producenta  Instrukcja obsługi  Gwarancja na okres 36 miesięcy z możliwością przedłużenia do 6 lat Uwaga: LuxTime.pl jest autoryzowanym przez firmę Casio sklepem internetowym. Wszystkie oferowane do sprzedaży zegarki Casio sprowadzamy bezpośrednio od autoryzowanego, krajowego dystrybutora Casio, dlatego są one objęte pełną ochroną gwarancyjną. Dołączona do zegarka karta gwarancyjna z pieczątką autoryzowanego sprzedawcy, umożliwia Państwu realizację zgłoszenia naprawy w dowolnym punkcie serwisowym Casio. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu, nasz wykwalifikowany personel zapewnia Państwu pełne wsparcie przed i po sprzedażowe.

OPINIE O
G-SHOCK GW-7900B-1ER MASTER OF G
Piotr737
25 grudnia 2016
Krotko i na temat. Wojna? Tsunami? Wybuch wulkanu? Meteoryt? Tak nam straszne ale nie jemu. Nie krolowi wytrzymalosci niezniszczalnosci. Przerobilem pare zegarkow ale gdy dopadlem wielkiego G to zakochalem sie bez pamieci. Tego nie da sie opisac trzeba Go zdobyc i sie przekonac co potrafi do czego jest zdolny i co wytrzyma!!! Moja ocena 1000000 na 10.
Paweł131
29 grudnia 2016
Posiadam , zadowolenie nie ma końca , uśmiech od ucha do ucha , polecam satysfakcja gwarantowana wielki G SHOCK , jest poza skalą jakiejkolwiek oceny
Maciej438
2 stycznia 2017
posiadam go od roku i najchętniej nigdy nie zdejmowałbym go ręki , pasuje do wszystkiego i sprawdza się w każdej sytuacji! G-enialny!
Piotr119
22 stycznia 2017
Zegarek G-shock towarzyszy mi wszędzie: na siłowni, w pracy, podczas kąpieli, remontów, podróży. Dzięki systemowi antywstrząsowemu nie muszę obchodzić się z nim jak z jajkiem co w codziennym użytkowaniu, jest niezwykle ważne. Nie trzeba martwić się o żywotność baterii, gdyż jest na bieżąco ładowana panelem słonecznym. Zegarek jest niezwykle precyzyjny, gdyż na bieżąco jest synchronizowany z zegarem atomowym, a co za tym idzie niestraszne mi zmiany sezonowe czasu. Nawet już budzika nie używam, gdyż alarm mam w zegarku;) Warto również wspomnieć o takich bajerach jak funkcja fazy księżyca (wiem, kiedy mogę zabierać narzeczoną na spacer przy pełni księżyca;) ) czy wskaźnik pływów morskich. Podsumowując, jest to świetny zegarek za świetną cenę!
Casio GW-7900B-1ER
969.00 zł775.00 zł