WYBRANE FILTRY

   Zegarki ze stoperem

   Stoper to jedna z najstarszych komplikacji (funkcja) w jakie został wyposażony zegarek naręczny i najbardziej popularna do czasów obecnych. Chociaż zegarek ze stoperem nie jest potrzebny każdemu użytkownikowi, to wielu decyduje się na taki model, szczególnie jeśli wybiera zegarek analogowy ze stoperem typu chronograf, niezwykle dekoracyjny, a przy tym niezwykle precyzyjny.

   Co nie znaczy, że stoper w modelach z cyfrowym wyświetlaczem jest gorszej jakości. Dzisiaj żadna z renomowanych marek w branży zegarków nie może pozwolić sobie na bylejakość.

   Stoper w zegarku – do czego służy?

   Za pomocą stopera zmierzysz czas odcinkowy. Funkcja szczególnie przydatna sportowcom, trenerom i osobom, dla których dokładność mierzenia czasu odcinkowego jest niezwykle ważna nie tylko dla sportowej motywacji, ale w innych dziedzinach także. Dokładność pomiaru we współczesnych zegarkach ze stoperem wynosi nawet do 1/1000 sekundy.

   Obsługa stopera jest niezwykle prosta, wystarczy jeden przycisk do uruchomienia i zatrzymania. Wybierając zegarek ze stoperem warto rozważyć kupno modelu wyposażonego w stoper z funkcją Lap/Split, czyli dającego możliwość złapania nie tylko czasu końcowego, ale również międzyczasów., nie zatrzymując stopera. Można także pokusić się o zegarek ze stoperem zapamiętujący wyniki.

   Zegarki ze stoperem nie tylko dla sportowców

   Wystarczy wybrać zegarek w preferowanym stylu i traktować stoper jako ozdobnik, bo oprócz zegarków sportowych, w stoper wyposażonych jest wiele modeli.

   Zegarki ze stoperem w sklepie Luxtime

   Szukasz sprawdzonego sprzedawcy? - jesteś w dobrym miejscu. Kupując zegarki ze stoperem męskie i damskie u autoryzowanego sprzedawcy, dostajesz gwarancję autentyczności i najwyższej jakości. Duży wybór oferowanych produktów to tysiące zadowolonych kupujących. Sprawdź nas!