WYBRANE FILTRY

   Zegarki Casio G-Shock

   G-Shock powstał z inicjatywy pracownika Casio Kikuo Ibe, który w 1981 roku przypadkiem upuścił na ziemię pamiątkowy zegarek będący prezentem od ojca. Przykre zdarzenie sprawiło, że konstruktor postanowił opracować niezawodny zegarek. Po dwóch latach intensywnych prac i olbrzymiej liczbie 300 zniszczonych prototypów do masowej sprzedaż trafił model DW-5000, czyli pierwszy czasomierz z rodziny G-Shock.  


   Casio G-Shock to jeden z najpopularniejszych zegarków wielofunkcyjnych na świecie. Uwielbiany jest m.in. przez miłośników wygodnego i sportowego wyglądu, sportowców, a nawet zawodowych żołnierzy. Firma gwarantuje swoim klientom najwyższą jakość materiałów i wykonania, dzięki czemu seria G-Shock jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Historia tego modelu jest nie tylko zaskakująca, ale pokazuje również, że nieprzerwane dążenie do perfekcji, zawsze przyniesie zamierzony efekt. Zegarki Casio G-Shock to ponad 30-letnia obecności na rynku. Wszystko zaczęło się od opuszczonej i zniszczonej pamiątki jednego z pracowników w roku 1981.

   Produkt z najwyższej półki, czyli zegarki Casio G-Shock

   Biorąc pod uwagę, że Kikuo Ibe poświęcił 2 lata i około 300 prototypów, by stworzyć niezawodny G-Shock DW-5000, można oczekiwać od firmy Casio niezawodności i dbałości o detale – spokojnie! W dalszym ciągu są to produkty charakteryzujące się niezwykłą wytrzymałością. Dlaczego G-Shock to najlepszy wybór dla wszystkich? Ilość dostępnych funkcjonalności w różnych modelach serii jest naprawdę zaskakująca. Wystarczy porównać ze sobą najprostsze modele (np. AW-590-1AER w cenie 327 zł) i te dużo bardziej zaawansowane technologicznie (np. MTG-G1000BS-1AER w cenie 5 039,00 zł), by zauważyć, że firma ze swoją ofertą jest w stanie dotrzeć do każdej grupy odbiorców.

   Dla zainteresowanych osób, na naszym blogu dostępna jest historia zegarków Casio G-Shock, zapraszamy do lektury!