WYBRANE FILTRY

   Zegarki g-shock mudman

   Zegarki G-Shock Mudman to synonim niezawodności i funkcjonalności za rozsądną cenę. Jest to kultowa seria, która zaspokoi potrzeby wszystkich aktywnych użytkowników, stawiających na wygodę i wytrzymałość. Marka Casio to od wielu lat lider w produkcji i sprzedaży konstrukcji dla zawodników sportowych, dlatego wybierając produkty dostępne w tej kategorii, każdy otrzymuje gwarancję zadowolenia.

   1 - 1 z 1 produktów

   Czego można oczekiwać od serii G-Shock Mudman? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Gwarantujemy maksymalną satysfakcję z inwestycji. Wyposażenie dostępne w naszym sklepie jest nowe, wolne od wad i oryginalne. 

   Casio G-Shock Mudman dla Panów


   Większość mężczyzn uwielbia szerokie zegarki naręczne, które wyglądają imponująco na ich nadgarstku. Jeśli czasomierz jest dodatkowo masywny i funkcjonalny, można powiedzieć, że jest to produkt doskonały. Casio G-Shock Mudman charakteryzuje się nie tylko męskim designem i szeroką kopertą, ale również ogromnymi możliwościami.

   Casio G-Shock idealnie pasuje do jeansów, t-shirtów, sportowego obuwia i bluz. Można powiedzieć, że jest to miejski styl, który od wielu lat cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród młodzieży, jak i dorosłych użytkowników, którzy lubią łączyć wygodę z elegancją. 


   G-Shock to coś więcej niż tylko zegarek


   Casio G-Shock Mudman oferujemy m.in. takie funkcje jak: ładowanie akumulatora zegarka za pomocą energii słonecznej, kalendarz automatyczny, możliwość ustawienia 5 indywidualnych alarmów, timer, stoper, system antywstrząsowy, przedstawienie faz księżyca, termometr, kompas, wskaźnik naładowania akumulatora, MUTE i MUD RESIST (odporność na błoto i silniejsze zabrudzenia).

   Potrzebujecie gwarancji, że otrzymacie produkt najwyższej klasy? W takim razie doskonale trafiliście! Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Casio. Dzięki temu otrzymujecie pełne wsparcie gwarancyjne i pozakupowe. Jeśli posiadacie pytania odnośnie asortymentu dostępnego w sklepie Luxtime.pl, zapraszamy serdecznie. Zespół naszych specjalistów jest do Waszej dyspozycji.