WYBRANE FILTRY

   Zegarki g-shock mudmaster

   To bezkonkurencyjny zawodnik w swojej kategorii. Rywalom nie pozostawia najmniejszych złudzeń, że zdołają go pokonać. „Mud”, czyli błoto - to od niego wzięła się nazwa kolekcji Casio G-Shock Mudmaster. Nie bez powodu, ponieważ to zegarki do zadań specjalnych, przeznaczonych do użytkowania podczas ekstremalnych outdoorowych przygód.

   Znalazły swoich zwolenników wśród survivalowców, poszukiwany adrenaliny i miłośników dalekich, górskich wypraw. Firma Casio po raz kolejny udowodniła, że tak łatwo nie odpuści pozycji lidera.

   Casio G-Shock Mudmaster – ekstremalnie mocny zegarek

   Projektantom nie wystarczyło już, że zegarek jest wodoodporny. Niektórym wydaje się, że jeżeli tak jest, to nic nie jest w stanie mu zaszkodzić i przetrwa wszystko. W rzeczywistości już niejednokrotnie wodoodporność zawiodła, szczególnie jeżeli zegarek towarzyszył nam podczas błotnistych wypraw. Zegarki G-Shock Mudmaster zostały stworzone z uwzględnieniem wpływu na urządzenia kurzu, pyłu i błota. To zupełnie inna grupa przeciwników niż wszechobecna woda. One również z łatwością przedostają się do wnętrza zegarka, po czym ten przestaje działać, ale nie G-Shock Mudmaster. W tych zegarkach nie ma żadnych szczelin, przez które błoto i drobinki kurzu mogłyby się prześlizgnąć. Zastosowano w nich podwójne uszczelki, a wszelkie guziki osadzono głębiej, dzięki czemu ograniczono ryzyko ich uszkodzenia. Wykorzystane uszczelki nie tylko zapewniają ochronę przed pyłem i kurzem, lecz skutecznie je odprowadzają, co zwiększa poziom czystości zegarka.

   Charakterny czasomierz, czyli G-Shock Mudmaster

   Zegarki G-Shock Mudmaster obnażają swoją naturę już na zewnątrz. Ich design jest typowo sportowy, dominuje ciemna kolorystyka, ma tarczy znajdują się indeksy i cyfry, a także mniejsze analogowe obszary wskazujące m.in. ciśnienie atmosferyczne. W ofercie dostępne są modele G-Shock Mudmaster z paskiem skórzanym, gumy i tworzywa sztucznego. Zegarki oferują wiele funkcji, przydatnych zarówno na co dzień, jak też podczas survivalowych wypraw, jak stoper, kompas, wysokościomierz, datownik, sekundnik, termometr i budzik.

   Sprawdź także inne zegarki dostępne w ofercie naszego sklepu, np. smartwatche męskie i damskie zegarki smartwatche.