WYBRANE FILTRY

   Zegarki OPEX

   Zegarek Opex, na brązowym pasku, wykonanym ze skóry naturalnej - banner

   Subtelne i klasyczne zegarki Opex łączą w sobie wyrafinowaną prostotę z paryskim stylem i wysublimowanym pięknem. Ich niezwykły wygląd sprawił, że szybko zdobyły serca kobiet na całym świecie. Minimalistyczne a jednocześnie bardzo szykowne i modne czasomierze są wprost stworzone do kobiecy nadgarstków. Przekonaj się o tym i pozwól, by ich urok Cię zachwycił!

   czytaj więcej

   Zegarki Opex - paryski szyk w nowoczesnej formie

   Jeśli szukasz prostego, stylowego i eleganckiego zegarka, Opex to idealna opcja dla Ciebie. Marka Opex powstała w 1985 roku, od początku tworząc zegarki w myśl nienachalnej elegancji, pasującej do paryskiego stylu.

   Prostota wzornictwa, staranny dobór materiałów i stonowana kolorystyka - to kwintesencja marki. Projekty są inspirowane najnowszymi trendami w modzie, a jednocześnie nie tracą swojego paryskiego stylu. Zegarki urzekają smukłymi indeksami i wskazówkami oraz czystymi czytelnymi tarczami. W wielu modelach dodano charakterystyczny szlif słoneczny, dzięki któremu zegarki wyglądają jak oświetlone promieniami słońca. Każdy zegarek Opex to gwarancja wyrafinowanego wyglądu. W bogatej i zróżnicowanej kolekcji znajdziemy zarówno zegarki z klasyczną okrągłą kopertą, ale także takie w kształcie kwadratu albo prostokąta. Stąd wiele propozycji inspirowanych jest modą lat 50. i 60 XX wieku.

   Design zegarków Opex jasno wskazuje, że to czasami samymi dodatkami stworzyć można niesamowitą stylizację. Minimalizm i subtelne zdobienia czynią je wyjątkowymi a jednoczenie bardzo uniwersalnym dodatkami do stroju i na każdą okazję.

   Jakość wykonania zegarków Opex

   Zegarki marki Opex zapewniają wysoki poziom wykonania, a przy tym dostępne w korzystnej cenie. Marka stawia na jakość i do produkcji czasomierz wykorzystuje trwałe i wytrzymałe materiały. Wnętrze zegarka chronione jest przez wytrzymałą kopertę ze stali szlachetnej - odporną na uszkodzenia mechaniczne i korozję. Elastyczne szkło mineralne cechuje się wysoką odpornością na stłuczenia. Za prawidłowe wskazywanie czasu odpowiada niezawodny japoński mechanizm kwarcowy. W odróżnieniu od mechanicznych zegarków, te nie wymagają codziennego nakręcania i zapewniają zawsze dokładne wskazanie czasu.

   Zegarek Opex, na czarnym pasku, wykonanym ze skóry naturalnej

   Autoryzowany sklep marki Opex – Oryginalne produkty – Oficjalna sprzedaż

   Oferowane w Luxtime.pl czasomierze marki Opex to 100 % oryginalne produkty pochodzące od autoryzowanego dystrybutora. Do każdego z nich dołączona jest karta gwarancyjna, ważna przez dwa lata. W tym okresie możliwe jest skorzystanie z bezpłatnej naprawy w autoryzowanych punktach serwisowych marki. Wszystkie zlecenia naprawy są realizowane przez wykwalifikowanych zegarmistrzów, którzy dysponują profesjonalnym sprzętem dostarczonym bezpośrednio przez producenta.