WYBRANE FILTRY

   Zegarki Bulova

   Każdy producent musi w jakiś sposób rozpocząć swoją przygodę. W przypadku marki Bulova, zaczęła się ona w 1875 roku od niewielkiego sklepiku w jednej z dzielnic Nowego Jorku. Wtedy to ambitny przedsiębiorca Joseph Bulova, podążając za kapitalistycznym duchem XIX wiecznej ameryki, postawił sobie ambitne zadanie stworzenia wyjątkowych czasomierzy.

   czytak dalej

   Wytworzenie czegoś ponadczasowego dla nieustannie zmieniającego się kraju, gdzie każde osiągnięcie zostaje przyćmione przez kolejne, wykonane z jeszcze większym rozmachem, na pewno nie było zadaniem prostym. Szczególnie, że Joseph Bulova chciał stworzyć nie tylko dokładne zegarki amerykańskie, ale pragnął, aby ich wygląd zachwycał niemniej niż precyzja. Dziś widać jak nieokiełznane pragnienie perfekcji i doskonałości, doprowadziło do usystematyzowania się jednej z najważniejszych marek w branży zegarmistrzowskiej. Przez trudne czasy, w których wysoka jakość musiała iść w parze z niską ceną, zegarki Bulova podążały drogą nieustannej innowacji. Marka Bulova zachwycała stałym udoskonalaniem linii produkcyjnej, a pionierska standaryzacja procesu zapewniła nieskazitelną jakość każdego opuszczającego ją produktu. Nawet w miejscach, gdzie konkurencja stawiała krok do przodu, amerykańskie zegarki zaznaczały dumnie swoją obecność. Kiedy na rynku pojawiły się pierwsze czasomierze elektroniczne, marka natychmiast przystąpiła do pracy nad własnym modelem. Pierwszy, samodzielnie opracowany zegarek Bulova okazał się najdokładniejszym czasomierzem swoich czasów, a takim osiągnięciem mogą poszczycić się jedynie najlepsi. Marka Bulova odznaczała się innowacyjnością nie tylko w obszarze rozwoju zegarmistrzostwa, ale również innych dziedzin. Zegarki Bulova jako pierwsze pojawiły się w radiu i telewizji odmieniając na zawsze świat marketingu. Co więcej, zegarek Bulova był też uczestnikiem pierwszej misji na księżyc, a jego praca w próżni dowiodła nieskazitelnej jakości dostarczanej przez amerykańską markę. Dziś zegarki Bulova dumnie kontynuują niezwykłą tradycję, którą ponad 140 lat temu, zapoczątkował sam Joseph Bulova

   Zegarki Bulova - po prostu idealne

   Współczesne modele oferowane przez markę Bulova dumnie pielęgnują całą historyczną spuściznę, oferując wzorcowe, amerykańskie zegarki klasyczne. Wśród licznych propozycji dominują eleganckie zegarki damskie i męskie, w bardzo charakterystycznym stylu, wprost z tzw. nowego świata. Nie oznacza to jednak braku nietuzinkowych propozycji czy rezygnacji z nieustannej innowacyjności. W 2010 udało się stworzyć najdokładniejsze zegarki kwarcowe, które zapoczątkowały kolekcję Bulova Precisionist. Amerykańskie zegarki Bulova stale zapewniają więc wysoki prestiż, a nienaganna stylistyka i doskonale dopasowane kolory sprawią, że każdy odnajdzie właściwy model dopasowany do własnych potrzeb.