WYBRANE FILTRY

   Zegarki Nautica

   Zegarki Nautica -  LuxTime.pl jest autoryzowanym przez firmę Nautica sklepem internetowym, oferujemy wyłącznie fabrycznie nowe i oryginalne zegarki Nautica z instrukcjami w języku polskim oraz pełną ochroną gwarancyjną producenta.

   Zegarki Nautica inspirowane żeglarstwem

   Wygląd zegarków Nautica jest inspirowany sportami wodnymi a w szczególności żeglarstwem, nazwa pochodzi od łacińskiego słowa „Nauticus”, które w dosłownym tłumaczeniu oznacza „Statek”. Nazwa odwołuje się do historii odkryć geograficznych, ponieważ pierwsze wielkie odkrycia nowych lądów odbywały się podczas wypraw morskich. Kolejnym istotnym elementem jest logo firmy, które przypomina żagiel klasy spinaker. Znak rozpoznawczy marki nadaje jej niepowtarzalny charakter, gdyż jest kojarzony z klasyką żeglarstwa oraz ze sportowym charakterem. 

   Projektanci zegarków Nautica postawili na niepowtarzalny, ale też niezwykle awangardowy styl produkowanych zegarków. Czasomierze charakteryzują się bardzo przystępnymi cenami oraz niezwykle dobrą jakością wykonania co sprawiło, że zyskały uznanie wśród wszystkich miłośników i obserwatorów branży zegarmistrzowskiej. Koperty zegarków posiadają dużą klasę wodoszczelności a ponadto są odporne na wstrząsy, pył i kurz. Zdecydowaną większość zegarków marki Nautica napędzają bardzo precyzyjne japońskie mechanizmy zasilane baterią.  Funkcjonalność sprawia, że wszystkie zegarki mają na celu ułatwić ludziom uprawianie sportów wodnych. Ponadto zegarki Nautica świetnie spisują się w codziennym życiu, przez co można uznać, że amerykańskie przedsiębiorstwo oferuje produkty nieszablonowe i innowacyjne.

   Męskie i damskie zegarki Nautica w świetnych cenach - tylko w LuxTime!

   Zaledwie 30 lat istnienia marki Nautica zaowocowało w piękną tradycję, wiele innowacyjnych zastosowań oraz wypracowanie oryginalnego stylu. Władze firmy i konstruktorzy pracujący na sukces marki mają na celu nieustannie dążyć do zaspokojenia wymagań potencjalnego klienta. Amerykańskie przedsiębiorstwo nie spoczęło na laurach po odniesieniu pierwszych sukcesów, lecz konsekwentnie pracuje nad stworzeniem czasomierzy cechujących się jeszcze większą jakością i w jeszcze bardziej umiarkowanych cenach. Na przestrzeni lat Nautica stała się symbolem nowoczesności, jakości i funkcjonalności. Dowiedz się więcej: Historia zegarków Nautica   #zegarki nautica