WYBRANE FILTRY

   Zegarki POLICE

   Słynąca z wyrazistych linii oraz mocnych form marka Police już od ponad 40 lat projektuje niebanalne czasomierze, które całkowicie wpisują się w męską stylistykę. Oryginalny design, mocne kolory oraz gwarancja wysokiej jakości zegarków męskich - wszystko to sprawia, że firma ta jest doskonałą propozycją dla silnych i pewnych siebie osobowości. Zbuntowana natura marki niesie za sobą pełne charyzmy, odważne projekty.

   Historia przedsiębiorstwa ma swój początek w 1978 roku. Wszystko za sprawą dwóch braci: Ennio i Waltera De Rigo, którzy założyli niewielki warsztat projektujący okulary przeciwsłoneczne i oprawki do szkieł korekcyjnych. Kilka lat później stworzyli markę Police. Jednak na pierwszy wyprodukowany model zegarka kazali sobie czekać aż do 2003 roku. Długa produkcja zaowocowała stworzeniem wysokiej jakości czasomierza, który branża zegarmistrzowska doceniła niemalże natychmiast. Pierwsze zegarki Police cechował wyjątkowy design, charakterystyczny styl oraz dbałość o każdy, nawet najmniejszy element produkcji. Włoska firma Police do dnia dzisiejszego nie zrezygnowała ze swojego oryginalnego wzornictwa.

   Zegarki męskie projektowane są dla mocnych i silnych osób, które chcą sprzeciwiać się konwenansom. Stąd wzięła się przewrotna nazwa firmy: Police, nawiązująca do życia poza prawem.

   Charakterystyczna marka potrzebuje charyzmatycznych bohaterów. Już od najwcześniejszych lat istnienia, promocją Police zajmowały się gwiazdy światowego formatu. Niegdyś George Clooney, David Beckham czy Antonio Banderas, a obecnie brazylijski piłkarz Neymar z zaangażowaniem prezentuje najnowsze projekty. Co więcej, czasomierze marki można było dostrzec w filmach z serii “Terminator” czy “Batman vs. Superman”. Te działania marketingowe sprawiają, że stworzona przez Ennio i Waltera De Rigo marka uznawana jest za jedną z najnowocześniejszych firm, stawiającą na trendy modowe i popkulturowe.

   Police w swoim bogatym asortymencie posiada zegarki męskie, dostosowane do większości osobowości. Mamy tu agresywną  stylistykę, stworzoną z myślą o zbuntowanych mężczyznach, posiadających mocną aparycję, oraz coś dla fanów punkowych symboli, które zawsze podkreślają charakter właściciela. Wielbiciele sportowych i funkcjonalnych kolekcji również znajdą swój wymarzony model zegarka.

   Estetyczny wygląd powinien iść w parze z wysokiej jakości wykonaniem. Zegarki męskie Police napędza bardzo dobry mechanizm kwarcowy, a materiały, z których poszczególne projekty są wykonywane, odznaczają się wysoką wytrzymałością. Paski stworzone z włoskiej skóry lub bransolety ze szlachetnej stali nierdzewnej są gwarancją odporności i solidności.