WYBRANE FILTRY

   Zegarki Smartwatche damskie

   Współczesna kobieta ceni sobie zarówno piękno dodatków, jak również ich funkcjonalność. Jest bardziej otwarta na zaawansowaną technologię, ale nie rezygnuje przy okazji z ich estetycznego wyglądu. Wybiera więc zegarki, które zaspokoją jej potrzeby w tych dwóch kategoriach. Wysokie wymagania spełniają smartwatche damskie, szczególnie jeżeli kobieta prowadzi aktywny tryb życia. To zegarki, które monitorują codzienną aktywność, ale też są niezawodnym towarzyszem treningów.

   1 - 60 z 7258 produktów

   Wystarczy na nie spojrzeć, aby uwierzyć, że w pięknym wyglądzie można zamknąć bogate wnętrze.

   Smartwatche damskie: nowoczesne modele

   To naręczne przedłużenia smartfonów. Łączą się z nimi z wykorzystaniem technologii bluetooth. Dzięki zainstalowanej aplikacji w telefonie dane ze smartwatcha są do niego przesyłane. Znajdziemy w nich m.in. kalendarz, budzik, krokomierz, GPS i licznik kalorii. Damskie smartwatche dokonują pomiaru pulsu, można z nich korzystać nawet w trudnych warunkach ze względu na wysoką odporność na wodę, kurz i zanieczyszczenia. Cechują się też solidną obudową, w związku z czym są odporne na uszkodzenia mechaniczne i wstrząsy. Niektóre modele pozwalają na odbieranie połączeń i wiadomości. Mają więc wiele funkcji, ułatwiających codzienność i monitorując aktywność fizyczną.

   Damskie smartwatche w modnym designie

   Jakie zegarki preferują panie? Z pewnością muszą nawiązywać do najnowszych trendów, ponieważ współczesne kobiety są na bieżąco z modą. To dlatego damskie zegarki smartwatche produkowane są w różnych wersjach stylistycznych. Ich sportowy charakter objawia się w wielofunkcyjnym wyświetlaczem przypominającym ten, który jest obecny w nowoczesnych smartfonach. Dla zwolenniczek bardziej stylowego designu polecamy eleganckie smartwatche damskie ze wskazówkami. Zegarki są dostępne w wersji na pasku skórzanym lub z tworzywa sztucznego, a także na bransolecie. Koperta może być zdobiona kryształkami lub być w wersji gładkiej, np. w kolorze złotym, srebrnym lub czarnym.

   Sprawdź także inne smartwatche dostępne w naszym sklepie internetowym, np. smartwatche męskie.