WYBRANE FILTRY

   Zegarki Casio Baby-G

   Zegarki Casio Baby-G - LuxTime.pl jest autoryzowanym przez firmę Casio sklepem internetowym. Oferujemy wyłącznie fabrycznie nowe i oryginalne zegarki z instrukcjami w języku polskim oraz pełną ochroną gwarancyjną producenta. 
    


   Zegarki z historią

   Historia firmy Casio rozpoczęła się w 1946 roku. Początkowo przedsiębiorstwo produkowało przede wszystkim kalkulatory. W roku 1974 zakłady produkcyjne Casio wypuściły pierwszy zegarek - Casiotron. Model ten był wyposażony w mechanizm kwarcowy oraz wyświetlacz LCD. Posiadał automatyczny kalendarz. Kilka lat później Casio wyprodukował pierwszy zegarek z wbudowanym kalkulatorem. Tym samym rozpoczął się okres wyposażania zegarków Casio w coraz to ciekawsze funkcje i "narzędzia". W kolejnych latach Casio wprowadziło na rynek kolejne modele: zegarek wstrząsoodporny, zegarek z głębokościomierzem -  jeśli chcesz przeczytać, jak wygląda historia zegarków Casio, zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga.

   Na chwilę obecną, G-Shock jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych modeli zegarków funkcjonalnych i sportowych na całym świecie. Jest jednak skierowany nieco mocniej do odbiorców płci męskiej, ze względu na design, kolorystykę i rozmiary.

   Casio Baby-G

    należy jednak do grupy dużo delikatniejszych produktów, które dostępne są w subtelnych kolorach pasujących do wyszukanej codziennej odzieży damskiej.

    Dopasuj swój zegarek w atrakcyjnej cenie – zegarki Casio Baby-G

   Potrzebujesz wygodnego i precyzyjnego czasomierza na co dzień do pracy? Może zależy ci na tym, by zegarek pasował do luźnego stroju, gdy zajmujesz się codziennymi obowiązkami. W obydwu przypadkach Casio Baby-G będzie dla Ciebie doskonałym wyborem, dzięki szerokiej gamie produktów, które bez problemu można dostosować do swojej garderoby.

   Produkty znajdujące się w serii zegarki Casio Baby-G może nie są tak mocno zaawansowane technologicznie, jak ma to miejsce w przypadku modeli G-Shock, jednak Panie wybierające ten element wyposażenia, również powinny liczyć na precyzyjne wykonanie, dbałość o detale i wytrzymałe materiały najwyższej jakości.

   Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu Luxtime.pl, ponieważ gwarantujemy najwyższą jakość asortymentu i jesteśmy oficjalnym dystrybutorem Casio. Do naszych klientów trafia jedynie oryginalne wyposażenie od najlepszych producentów – w trosce o Państwa zadowolenie, stawiamy na najwyższą jakość produktów i obsługi zamówień!