WYBRANE FILTRY

   Zegarki Aviator

   Jeśli potrzebujecie stylowego zegarka zapewniającego najwyższą jakość, marka Aviator jest perfekcyjnym wyborem. Wszystkie produkty projektowane są przez szwajcarskich profesjonalistów, a komponenty gwarantują wieloletnią niezawodność. Dzięki połączeniu doświadczenia, wiedzy, umiejętności i bogatej historii z atrakcyjnymi cenami, zegarki Aviator są idealną inwestycją zarówno dla początkujących kolekcjonerów, jak i osób szukających czasomierzy do codziennego użytku.

   czytak dalej

   Kolekcje czasomierzy Aviator nawiązują do lotnictwa, co stanowi dodatkowy smaczek dla wszystkich miłośników tematyki. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami znajdującymi się w naszym sklepie.

   Co zegarki Aviator mają wspólnego z historią lotnictwa?


   Firma powstała w roku 2000 z myślą produkcji czasomierzy dla pilotów samolotów bojowych i ratowniczych. Nie zapomniała jednak o miłośnikach awiacji, dzięki czemu są one dostępne dla wszystkich kolekcjonerów i pasjonatów. Od 2006 roku marka Aviator jest oficjalnym partnerem zespołu akrobatycznego Swift, którego piloci latają na legendarnych MIG-ach 29. Egzemplarze z serii MIG są uzupełnieniem wyposażenia zaawansowanych pilotów bojowych. Wiele serii nawiązuje do epok historycznych i konstrukcji wykorzystywanych m.in. przez pilotów walczących w II wojnie światowej. 


   Najwyższa jakość komponentów w atrakcyjnej cenie


   Zegarki Aviator początkowo były produkowane w Rosji. W 2011 roku marka przeniosła linię produkcyjną do szwajcarii, dzięki czemu do dnia dzisiejszego jej wyroby są chętnie wybierane przez największych kolekcjonerów. Sięgając po konstrukcje Aviator, każdy klient otrzymuję gwarancję wieloletniej niezawodności, precyzyjnego wykonania z dbałością o detale i perfekcyjnej pracy.

   Wszystkim klientom naszego sklepu oferujemy najwyższą jakość zamówionych produktów. Sklep Luxtime.pl jest oficjalnym dystrybutorem marki Aviator, więc gwarantujemy oryginalność naszego asortymentu. My również kochamy zegarki, dlatego dysponujemy jedynie takimi modelami, z których sami chętnie korzystamy.