WYBRANE FILTRY

   Zegarki Rosefield

   Zegarki Rosefield szturmem wdarły się do damskich garderób. Szybko rosnąca popularność marki nie jest jednak dziełem przypadku. Za ogromnym sukcesem stoi starannie dopracowany design, który zaczerpnięto z piękna Amsterdamu uzupełnionego o dynamikę i indywidualny charakter Nowego Jorku.


   Zegarki damskie pogrupowane w stylowe kolekcje o niepowtarzalnym charakterze są miejscem spotkania ponadczasowej klasyki i żwawego miejskiego tempa. Zostały stworzone z myślą o indywidualistkach, które pragną by zegarek był czymś więcej niż czasomierzem. Gustowny dodatek dzięki doskonałym proporcjom zjawiskowo prezentuje się na nadgarstku, podkreślając wolność każdej z jego posiadaczek.

   Każda ze stylowych kobiet ma świadomość tego, że to eleganckie zegarki cechują się uniwersalnością i nigdy nie wychodzą z mody. Tymczasem propozycje Rosefield udowadniają, że klasyczne wzorce idą w parze z nutką nowoczesności, a połączenie z pozoru dwóch odrębnych światów jest strzałem w dziesiątkę. Bazą każdego z modeli jest duński minimalizm, będący hitem ostatnich lat. Przejrzyste tarcze urzekają prostotą, a gładkie cyferblaty utrzymane w głębokiej czerni bądź śnieżnej bieli doskonale współgrają z kopertami utrzymanych w odcieniach złota i srebra. I choć klasyczne zegarki zostały oparte o okrągłe tarcze, Rosefield stworzył także prostokątne tarcze będące ukłonem w stronę aktualnych trendów ze świata mody. Nieco surowa, stanowcza kompozycja jest nawiązaniem zarówno do designu prezentowanego przez wielofunkcyjne czasomierze, jak i męskiej stanowczości, której nie brak paniom z charakterem.

   Elementem wyróżniającym zegarki Rosefield od wszystkich innych są niesamowite paski. Panie mogą wybierać spośród szerokiej gamy skórzanych pasków utrzymanych w eleganckim, a także nieco mniej formalnym stylu. Warto zaznaczyć, że wykończenia czasomierzów zostały oparte zarówno o wyraziste wzory bez jakichkolwiek przeszyć, jak i te wykończone gustownym szwem. Co więcej, Rosefield urzeka haftowanymi paskami. Kwiatowe wzory są doskonałym wyborem dla kobiet, które stawiają na lekkość i nie chcą rezygnować z szykownego wyglądu zegarka. Bardzo oryginalne wykończenie pozwala przenieść uwagę na zapominany przez większość marek element, który stanowi o znacznej części estetyki zegarka. Nowoczesna marka nie mogła zapomnieć o bransoletach mesh, których drobny splot nie tylko przepięknie wygląda, ale także zwiększa funkcjonalność czasomierza. Możliwość idealnego dopasowania do obwodu nadgarstka jest gwarancją wygody noszenia i zredukowania problemu delikatnych przesunięć zegarka w trakcie dnia. Zegarki Rosefield są idelanymi modelami dla perfekcjonistek, dla których kluczowy jest nie tylko wygląd, ale i niezawodność. Dbałość o wysoką jakość materiałów, a także każdy szczegół wykończenia uczyniła z nich zegarki klasyczne, którym nie sposób czegokolwiek zarzucić.