WYBRANE FILTRY

   Zegarki Casio Edifice

   Casio Edifice baner

   Casio Edifice to japońskie zegarki przykuwające wzrok nowoczesnym designem i wyposażone w szereg innowacyjnych rozwiązań. Jeżeli szukasz wytrzymałego, precyzyjnego i funkcjonalnego zegarka do codziennych aktywności i oficjalnego stroju,  Edifice jest jednym z najlepszych wyborów.

   Zegarki Casio Edifice  - na spotkania biznesowe i na co dzień

   Nazwa Edifice (ang. edifice "gmach wieżowiec") miała kojarzyć się z wieżowcami i centrami biznesowymi, a same zegarki projektowane były z myślą o biznesmenach i managerach, którzy na co dzień potrzebują wielofunkcyjnych, wytrzymałych zegarków o klasycznej i nienagannej stylistyce. Casio chciało stworzyć nową linię modeli dla ludzi sukcesu, których design będzie doskonale współgrać z oficjalnymi i wizytowymi strojami, a jednocześnie oferujących zestaw funkcji ułatwiających wykonywanie codziennych zadań. Z tego powodu zegarki Edifice od innych produktów Casio wyróżnia przede wszystkim unikalne wzornictwo, a także nacisk na wielofunkcyjność i walory użytkowe. Kolekcja zaskakuje różnorodnością. Znajdziemy w nich zegarki analogowo-digitalowe, napędzane energią słoneczną, a także modele hybrydowe, które można sparować z telefonem wykorzystujące technologię Bluetooth.

   Casio Edifice na pasku

   Dynamika, czytelności i sportowy design

   Męski zegaerk Casio Edifice

   Priorytetem w projektowaniu zegarków było osiągnięcie wyjątkowej czytelności, co miało wpływ na sam wygląd zegarków Edifice. Elementem wyróżniającym każdego z nich są wyraźne, zwracające uwagę indeksy o trójwymiarowych i masywnych kształtach, które wpływają na na poprawę widoczności i funkcjonalność zegarka.


   Przy projektowaniu zegarków Edifice projektanci mocno czerpali z inspiracji motoryzacyjnych, w rezultacie każdy z modeli zachwyca dynamicznymi i efektownymi wzornictwem tarcz. Elementy czerni, szarości czy połyskującego metalu zestawione z jasnymi i kontrastującymi kolorami jak czerwień, czy zieleń dodają energii i przywodzą na myśl kokpity samochodów wyścigowych. W rezultacie każdy zegarek Edifice prezentuje się wyjątkowo efektownie i od razu zwraca uwagę na nadgarstku.

   Zegarek Casio Edifice z czerwoną tarczą

   Zegarki Edifice - funkcjonalność i precyzja 

   Funkcja Dual Time w zegarkach Casio Edifice

   Zegarki Edifice zaprojektowane były przede wszystkim jako profesjonalne narzędzia oferujące zestaw praktycznych funkcji służących określonym pomiarom. Oprócz standardowych chronografów z kolekcji Edifice Chronograph zegarki mogą być wyposażone dodatkowo w skale tachometryczne, pozwalające pomiar odcinków czasu czy funkcje dual-time pozwalające na sprawdzenie godziny w drugiej strefie czasowej.


   Wybrane funkcje zegarków Edifice  

   Dual Dial World Time

   Opcja, która szczególnie przydaje się w podróży, kiedy musimy zmieniać wiele stref czasowych. Wybrane modele Edifice wyposażone są w funkcję dual-time, która pozwala na odczyt bieżącego czasu w wybranym miejscu. Zegarek po synchronizacji ze smartfonem wyświetla czas w ponad 300 miastach na świecie.

   Funkcja Dual Dial World Time w zegarku Casio Edifice


   Stoper w chronografie casio edifice

   Stoper z pamięcią 

   Funkcja stopera pozwala nie tylko na pomiar, ale również na zapisanie w pamięci najszybszych czasów okrążeń. Można w ten sposób kontrolować i rejestrować w postępy treningowe.


   Alarm

   Funkcje alarmu dostępne w zegarkach Edifice pozwalają na przypomnienie o najważniejszych powtarzalnych rzeczach, które mamy każdego dnia. Sygnał dźwiękowy ustawiony o określonej godzinie przydaje się szczególnie osobom, które np. muszą o określonej porze dnia przyjąć leki lub udać się na spotkanie.

   Zegarek Casio Edifice na czarnej bransolecie


   Mechanizm Solarny w zegarku Casio Edifice

   W Edifice, podobnie jak we wszystkich produktach oferowanych przez japońską markę, priorytetem jest precyzja i niezawodność. O dokładność chodu dbają mechanizmy in-house naszpikowane zaawansowaną technologią. W zegarkach japońskiej marki umieszczone są mechanizmy sterowane radiowo i zasilane energią słoneczną, które pozwalają na zachowanie niezwykłej precyzji chodu.


   Zegarki Casio Edifice  jakość ponad wszystko 

   Do produkcji zegarków wykorzystywane są najwyższej jakości komponenty. Japońska perfekcja widoczna jest w każdym detalu. Zwracają uwagę koperty ze stali szlachetnej koperty, które po precyzyjnej obróbce uzyskują idealnie gładką powierzchnię. W niektórych modelach wykorzystana została koperta karbonowa, a dynamiczne i efektowne sportowe tarcze pokryte są odpornym na zarysowania szkłem szafirowym lub łatwym do polerowania szkłem mineralnym. Każdy z zegarków Edifice ma wodoszczelność na poziomie 10 atmosfer, co oznacza bez obaw możemy z nim pływać, a także korzystać z innych wodnych atrakcji.

   Wodoszczelny zegarek Casio Edifice

   Technologia

    Technologia w zegarku Casio Edifice

   W zegarkach Edifice Casio wykorzystywana jest zaawansowana technologia, która pozwala na osiągnięcie niebywałej precyzji i funkcjonalności. Do najbardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych wykorzystywanych przez japońską markę należą:


   Smart Access

   Technologia inteligentnego dostępu, która została opatentowana przez firmę Casio i wykorzystywana jest również w zegarkach marki Edifice. Umożliwia wygodną i komfortową obsługę urządzenia w tym przełączanie konkretnej funkcji za pomocą inteligentnej koronki.

   Smart Access w zegarkach Casio Edifice


   Wave Ceptor w zegarku Casio Edifice

   Wave Ceptor

   Technologia, która gwarantuje niezwykłą precyzję wskazań czasu za pomocą technologii radiowej. Zegarki synchronizują się z najdokładniejszym zegarem na świecie - zegarem atomowo-cezowym w Brunszwiku, który spóźnia się tylko jedną sekundę na milion lat.

   Bluetooth®

   Niektóre modele Edifice wykorzystują inteligentną technologię Bluetooth® do łączenia ze smartfonem. Po zainstalowaniu bezpłatnej aplikacji „EDIFICE Connected” modele Edifice Bluetooth® mogą łączyć się ze smartfonem i wymieniać ważne dane. Sparowanie pozwala również na precyzyjne ustawienie czasu lokalnego. Po ustanowieniu połączenia z Bluetooth zegarek można jednym kliknięciem ustawić na bieżący czas. Dodatkowo za pomocą smartfona można ustawiać również czas dual-time, alarm czy stoper.

    Funkcja bluetooth w zegarku Casio Edificie


   Zegarek Casio Edifice Tough Solar

   TOUGH SOLAR®

   TOUGH SOLAR® to jedna z flagowych,  przyjaznych środowisku technologii stosowanych w zegarkach Edifice. Modele solarne EDIFICE TOUGH SOLAR® wyposażone są w ogniwo słoneczne, które ma możliwość przetwarzania energii świetlnej w energię elektryczną. Nadwyżka energii przechowywana i magazynowana w specjalnym akumulatorze. W ten sposób zegarki mogą utrzymywać rezerwę chodu nawet do 24 miesięcy.


   W zegarkach pracujących w oparciu o technologię solarną nie ma potrzeby wymienienia baterii, a samo korzystanie z nich jest bardziej ekonomiczne i ekologiczne.

   Zegarek Solarny Casio Edifice

   Jaki model zegarka Edifice wybrać? 

   Elegnacki zegarek Casio Edifice

   Zegarki Casio Edifice przeznaczone są dla mężczyzn poszukujących funkcjonalnego i niezawodnego zegarka, w którym z powodzeniem można wykonywać aktywności sportowe i realizować codzienne zadania. Ponadczasowy i oryginalny design zegarków doskonale pasuje zarówno do casualowych stylizacji, jak i oficjalnego stroju. W zróżnicowanej kolekcji Edifice znajdują się zegarki klasyczne, które doskonale będą pasować do marynarki jak między innymi Edifice Slim Line. Czasomierze o niezwykle smukłej kopercie (poniżej 10 mm), zaprojektowano z myślą o oficjalnych strojach — są niemal niewidoczne pod mankietem koszuli.


   Mężczyźni, którym zależy na nowoczesnym designie i funkcjonalnościach powinni wybierać spośród modeli z funkcją Bluetooth i Smartwatch Link. Dodatkowo aplikacja pozwala na rozszerzenie możliwości zegarków o nowe funkcjonalności m.in. ustawienie alarmu, czasu w drugiej strefie czy funkcji “Znajdź Telefon”, która umożliwia szybkie odnalezienie telefonu w nagłych sytuacjach.

   Funkcja znajdź telefon w zegarku Casio Edifice


   Limitowany zegarek Casio Edifice

   Wielbiciele aktywności i sportów motorowych mają do dyspozycji klasyczną linię Casio Edifice Chronograph. Marka każdego roku wprowadza i limitowane edycje zegarków. Większość z nich powstaje we współpracy z renomowanymi producentami samochodów rajdowych i wyścigowych takich jak: Honda czy Nissan. Każdy z nich oprócz efektownego designu oferuje również zaawansowane rozwiązania technologiczne czy materiały.