WYBRANE FILTRY

   Zegarki Jacques Lemans

   Luksusowe zegarki Jacques Lemans są dziełem jednej z ostatnich rodzinnych i niezależnych firm w Europie. Pierwszą manufakturę założono w Austrii, w 1975 r. Od tego czasu marka konsekwentnie utrzymuje wysoką jakość swoich produktów. Oczywiście nie przeszkadza jej to w ciągłym poszukiwaniu nowych rozwiązań, żeby sprostać wymaganiom nieustannie zmieniającego się świata. 

   Cztery dekady rozwoju i doświadczenia zaowocowały zdobyciem prestiżowej nagrody Chrono Award 2015. Jest to niepodważalne świadectwo wysokiej jakości zegarków Jacques Lemans. Firma stała się rozpoznawalna także dzięki zaangażowaniu w wydarzenia sportowe. Wspiera m.in. narciarstwo zjazdowe. Nie dziwi zatem fakt, że ambasadorką markiJacques Lemans jest świetna austriacka narciarka – Anna Veith (z domu Fenninger). Z gracją przedstawia damską linię swoich rodzimych czasomierzy. Drugim ambasadorem jest kolejna wielka osobowość, tym razem z branży filmowej. Elegancję męskich zegarków Jacques Lemans dumnie reprezentuje zdobywca dwóch Oscarów, Kevin Costner.     

   Do produkcji zegarków używane są wyłącznie materiały najwyższej jakości. Na przykład do dekoracji tarcz stosuje się najlepsze kryształy Swarovski. Nawet klej, za pomocą którego owe kryształy są przytwierdzane do cyferblatu, nie jest przypadkowy. To z kolei tłumaczy motto, które przyświeca twórcomzegarków Jacques Lemans. Stanowią je trzy słowa: Innowacja. Kreacja. Jakość. Wszystko to sprawia, że kolekcje tej marki cieszą się niesłabnącą popularnością. Spośród nich szczególne uznanie zaskarbiły sobie serie Jacques Lemans Classic, Jacques Lemans La Passionoraz Jacques Lemans Sport

   Zegarki Jacques Lemans Classic to klasyczne modele na paskach i na bransolecie. Oferta zapewnia szeroki wybór eleganckich czasomierzy z różnych aranżacjach i kolorach. Także bogactwo wizerunkowe tarcz tych modeli jest imponujące. Każdy zegarek Jacques Lemans La Passion to wyraz pasji i nieokiełznanej wyobraźni projektantów. Seria obejmuje czasomierze, których design nie zna ograniczeń. Ekstrawaganckie, ekscentryczne ...piękne. Z kolei kolekcja zegarków Jacques Lemans Sport to wyczerpująca odpowiedź na oczekiwania entuzjastów sportowego stylu. Cała paleta barw, różnorodność wzornictwa i funkcji. Krótko mówiąc – nic, tylko oglądać i wybierać.

   Austriacka marka oferuje szeroką gamę doskonałych zegarków - począwszy od tych w stylu retro, a na sportowych skończywszy. Dlatego można być pewnym, że każdy użytkownik tych czasomierzy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Siedziba firmy znajduje się w Karyntii na południu Austrii. Obecniezegarki Jacques Lemans cieszą się uznaniem i zaufaniem klientów w 120 krajach na całym świecie. Ogromny sukces i popularność austriackiej manufaktury opiera się na prostej filozofii: Produkować wysokiej jakości zegarki w przystępnej cenie. Każdy zegarek Jacques Lemans jest wyjątkowy dzięki swojej niezawodności, innowacyjnej technologii oraz stylowej elegancji. Niewątpliwym atutem jest fakt, że cały proces produkcji odbywa się „in house”, czyli w macierzystych oddziałach firmy.Jacques Lemans wykonuje wszystko we własnym zakresie. Od pomysłu, poprzez szkice i ostateczny projekt po produkcję, marketing oraz sprzedaż. Każdy etap realizacji jest pod kontrolą jednej spółki; jednych wykonawców. Innymi słowy firma jest absolutnie niezależna. I to jest godne podziwu.

   Obecnie proces produkcji odbywa się nie tylko w Austrii. Firma posiada swoje filie także w Szwajcarii i Niemczech. Europejskie standardy w oczywisty sposób zapewniają wysoki poziom produkcji. To natomiast sprawia, że z zegarkami Jacques Lemans czas wygląda pięknie.