WYBRANE FILTRY

   Zegarki QQ

   W 1976 roku zegarki QQ po raz pierwszy ujrzały światło dzienne, pojawiając się na rynku jako marka stworzona przez słynny koncern Citizen. Obecnie, połączenie ponad 40-letniej tradycji oraz japońskiej niezawodności i wysokiej jakości sprawia, że są one produktami docenianymi w ponad 120 krajach na całym świecie.

    Ich historia sięga już 1918 roku, kiedy to w instytucie badawczym w Tokio rozpoczęto badania nad różnymi urządzeniami pomiarowymi, co stało się impulsem dla powstania i rozwoju firmy Citizen. Marka Q&Q powstała z myślą o upowszechnieniu na skalę międzynarodową czasomierzy przeznaczonych dla każdego. Podążając za tą ideą, w jej ofercie znaleźć można dodatki bardzo atrakcyjne cenowo, które jednocześnie spełniają najwyższe wymagania i standardy jakościowe. Zegarki QQ posiadają wyjątkowy mechanizm Miyota, który wyróżnia się trwałością i niezawodnością działania. Zastosowanie wielu świetnych rozwiązań technologicznych od firmy Citizen pozwoliło marce na uzyskanie statusu jednej z najpopularniejszych i najbardziej przystępnych dla klientów.

   W swoim niezwykle bogatym asortymencie Q&Q posiada zegarki damskie i męskie, a także dziecięce. Dzięki bardzo rozbudowanej ofercie urzekających modeli, wzorów i kolorów, każdy klient z pewnością znajdzie coś w sam raz dla siebie. Firma stawia na zróżnicowany design proponując zarówno funkcjonalne zegarki sportowe, jak i biżuteryjne, eleganckie kolekcje, zaprojektowane specjalnie dla miłośników subtelnego piękna.

   Na uwagę zasługują też czasomierze z ekranem LCD, których sportowy charakter i funkcjonalność urzeknie niejednego miłośnika przygód i dalekich wypraw. Posiadają one wiele udogodnień, a ponadto są solidne i trwałe. Kolekcja zegarków męskich również jest niezwykle imponująca, głównie za sprawą dużej różnorodności oraz niezwykłego designu i precyzji wykonania.

   Wśród klasycznych zegarków znaleźć można modele, które przykuwają wzrok swoją prostotą i minimalizmem, pozostając jednocześnie dodatkami ponadczasowymi i doskonałymi na każdą okazję. Marka posiada czasomierze wyposażone w eleganckie bransolety, które dodają szyku i wyrafinowania, a także w wysokiej jakości paski skórzane o różnych barwach oraz fakturze.

   Japońskie czasomierze Q&Q tworzą barwny wachlarz pięknych dodatków, wśród których znajdują się modele pasujące do każdej stylizacji i na każdą okazję. Staranność i precyzja wykonania, a także wyrazisty, niebanalny charakter to cechy charakterystyczne marki i jej niepodważalne atuty, dzięki którym z powodzeniem działa ona na rynku od wielu lat.