WYBRANE FILTRY

   Zegarki Invicta

   Początki marki Invicta sięgają aż 1837 roku, kiedy to Raphael Picard postanowił zrealizować marzenie o własnej manufakturze. Pierwszy zakład otworzył w malowniczym mieście La Chaux-de-Fonds w Szwajcarii, tuż przy francuskiej granicy. Zadanie jakie postawił przed sobą twórca marki było niezwykle ambitne. Wierzył, że rzadki i drogi przedmiot jakim był wówczas czasomierz, może być oferowany w przystępnej cenie z niezachwianą jakością szwajcarskiego rzemiosła.

   Oryginalne zegarki Invicta szybko przyjęły się wśród ludzi, dzięki wspaniałym, mechanicznym i automatycznym werkom. Czasomierze okazały się tak dobre, że kiedy sowieci poszukiwali prestiżowych zegarków szwajcarskich, specjalnie dla oficerów marynarki, wybór padł właśnie na męskie zegarki Invicta. Marka skoncentrowana na trudnym zadaniu dostarczania szwajcarskiej jakości w możliwie najniższej cenie, nie była przygotowana jednak na trudne lata 70, niemalże znikając z rynku jak wielu ówczesnych, szwajcarskich producentów. Po tym trudnym okresie jej spadkobiercy podjęli się jednak ponownego wejścia do światowej czołówki, wypuszczając w 1991 całą gamę przystępnych cenowo modeli, zgodnych z pierwotną wizją i przesłaniem założyciela. Wysokie ambicje oraz profesjonalizm pozwoliły na całkowite odrodzenie się kultowych czasomierzy. Szybko przyswojono nowoczesne technologie produkcji, dzięki którym zegarki Invicta znów wykonywano z najlepszych materiałów, spotykanych jedynie w najbardziej luksusowych modelach konkurencji. Odrodzona marka szybko zdobyła uznanie kolekcjonerów na całym świecie, szczególnie dzięki serii Invicta Pro Diver z doskonałym, automatycznym mechanizmem. W 2002 roku marka została też oficjalnym członkiem grupy ETA, wykorzystującej sławne na cały świat, szwajcarskie mechanizmy. Od tej chwili zegarki Invicta weszły na nowo do światowej czołówki, będąc jedną z najprężniej rozwijających się marek. Dzisiaj modele legendarnej marki są stałymi członkami prestiżowej imprezy Baselworld, w której uczestniczą jedynie najlepsi i najbardziej uznani producenci z całego świata.

   Zegarki Invicta - świadome swego dziedzictwa

   Współcześnie czasomierze wyróżniającej się wzruszającą historią marki, zachwycają oryginalnym i niepodrabialnym stylem. W olbrzymiej ofercie modeli znajdziemy rozliczne eleganckie zegarki, często obdarzone bardzo odważnym, modowym designem. W 2013 doceniono markę Invicta właśnie za doskonałą, stylistyczną aranżację w modelu Invicta Subaqua NOMA V, który otrzymał prestiżową nagrodę Red Dot Awar w kategorii Product Design. Zegarki Invicta jak żadne inne łączą wspaniałe zegarmistrzostwo z innowacyjnym podejściem do stylistyki, co czyni z nich jedne z najciekawszych propozycji na rynku. Część dochodów marki przeznaczanych jest na działalność Invicta Care Foundation, walczącej z ubóstwem na całym świecie. Ostatnim hitem stały się edycje specjalne zegarków Invicta, poświęconych postaciom z takich filmów jak Joker czy Gwiezdne Wojny.