WYBRANE FILTRY

   Zegarki Smartwatche męskie

   Pierwotnie smartwatche męskie miały wyświetlacz, dzisiaj dostępne są też w wersji z klasycznymi wskazówkami. To odpowiedź na potrzeby klientów, którzy coraz chętniej łączą aktywną sferę swojego życia z biznesową. Panowie korzystają ze smartwatchy już nie tylko podczas treningów, ale też na co dzień. Zegarek służy im do odbierania połączeń i wiadomości, a także kontrolowania pulsu. Podczas treningu zamieniają się w monitora aktywności, który kontroluje ich postępy.

   1 - 60 z 7547 produktów

   Męskie zegarki smartwatche są niezwykle funkcjonalne i wszechstronne, to bardzo inteligentne urządzenia nasycone zaawansowaną technologią.

   Smartwatche męskie – jak wybrać idealny dla siebie?

   Męskie smartwatche różnią się funkcjami, jakie oferują swoim użytkownikom. W standardzie jest już kalendarz, budzik i pulsometr. Dodatkowo mogą posiadać barometr, GPS, wysokościomierz, dyktafon, kalkulator i Wi-Fi. Można z jego wykorzystaniem odbierać połączenia bez korzystania ze smartfona. Ponadto kontrolują postępy podczas treningu, mierząc przebiegnięty dystans i spalone kalorie. Warto również zwrócić uwagę na wyświetlacz smartwatcha. Wśród najpopularniejszych są OLED, LCD i Amoled. Są najbardziej uniwersalne, to smartwatche męskie z kolorowymi wyświetlaczami. Jeżeli zależy Ci na bardziej klasycznym wyglądzie zegarka, wybierz model z okrągłą tarczą ze wskazówkami, a jego elegancki wygląd podkreśli skórzany pasek lub bransoleta. W przypadku bardziej sportowych modeli stosuje się kwadratowe tarcze.

   Męskie smartwatche: dlaczego warto je mieć?

   Przede wszystkim ze względu na wielofunkcyjność. Możesz w nim trenować oraz kontrolować swoje postępy, a na co dzień odbierać połączenia, a nawet sprawdzać pogodę. Męskie zegarki smartwatche w nowoczesnych wersjach są łatwe w obsłudze, wygodne w użytkowaniu, a także solidnie wykonane, przez co są odporne na uszkodzenia i niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych.

   Sprawdź także inne smartwatche dostępne w naszym sklepie internetowym, w tym smartwatche damskie.