WYBRANE FILTRY

   Zegarki Atlantic Meskie

   Idea stworzenia wysokiej jakości produktu w przystępnej cenie to klucz do sukcesu, którym posłużyła się marka Atlantic. Jedna z najbardziej uznanych marek na rynku, zdobyła szczególne uznanie w Polsce. Szwajcarskie zegarki Atlantic przekazywane są z pokolenia na pokolenie, dzięki ich niezwykłemu, ponadczasowemu designowi oraz wytrzymałości, zapewnianej przez legendarną innowacyjność. To właśnie zegarki Atlantic jako pierwsze wyposażono w autorski system ustawiania datownika przy po mocy koronki, z którego korzystają po dziś dzień wszystkie konkurencyjne marki na całym świecie. Dzięki temu, zegarki męskie Atlantic ukonstytuowały swoją pozycję w branży na stałe, co wyjaśnia ich nieprzemijającą popularność.

   Pasja z jaką tworzone są zegarkimęskieAtlantic widoczna jest w nich na każdym kroku. Pełne poszanowanie tradycji zegarmistrzowskiej, własna innowacyjność oraz dbałość o wysoką jakość stosowanych materiałów, pozwoliły marce na zajęcie szczególnego miejsca w sercach milionów użytkowników. Nikogo nie dziwi więc fakt, że nawet najtańsze modele to niezwykle prestiżowe zegarki męskie. Firma specjalizuje się w tworzeniu klasycznych czasomierzy, tworząc całą gamę kolekcji, od chronografów po luksusowe zegarki Atlantic. Każdy egzemplarz to prawdziwy zegarek swiss made, który odznacza się wysoką precyzją chodu, dzięki opatentowanym, szwajcarskim mechanizmom. 

   Zegarki męskie Atlantic to liczne, prestiżowe modele, wśród których znajdziemy zarówno garniturowe zegarki na skórzanym pasku jak i idealne na co dzień, zegarki na bransolecie. Ponadczasowe wzornictwo jest tutaj obecne na każdym kroku, szczególnie w owianej sławą linii modeli Atlantic Worldmaster. Kolekcja ta jest w pewnym sensie przekrojem oferty, dlatego znajdziemy tu wszystko od zegarków z automatycznym mechanizmem po inspirowane sportem chronografy. Co ciekawe, często pojawiają się edycje specjalne zegarków Atlantic, które podkreślają ich niepowtarzalność, jak choćby wypuszczone na 130 lecie marki, zegarki Atlantic Worldmaster 130th Anniversary czy sygnowany przez Krzysztofa Hołowczyca Model Atlandic Driver 777. 

   Każda kolejna kolekcja sprawia, że zegarki męskie Atlantic są jeszcze bardziej niezwykłe. Dzięki wykorzystaniu stonowanej kolorystki, mamy pewność, że nawet losowy model, będzie prezentował doskonały styl i niezwykłą elegancję. W ofercie marki znajdziemy oryginalne zegarki szwajcarskie, jak napędzane tradycyjnym mechanizmem modele Atlantic Speedway Royal czy Atlantic Seaday, wśród których napotkamy zegarki z polskim datownikiem. Każdy czasomierz legendarnego producenta to dosłownie inwestycja na przyszłość. Co ciekawe w ofercie marki znajdują się nawet prawdziwe zegarki ze złota w niezwykłej linii czasomierzy Atlantic Seagold. Jeżeli potrzebujesz oryginalnego zegarka na każdą okazję, który oznajmi światu, że wiesz co naprawdę się liczy - męskie zegarki Atlantic, jak żadne inne, zaspokoją wszystkie te aspekty.