WYBRANE FILTRY

   Zegarki Atlantic Worldmaster

   Od momentu uruchomienia produkcji czasomierzy, marka Atlantic stworzyła kilka niezapomnianych kolekcji, które zyskały sympatię użytkowników na całym świecie. W Polsce szczególną popularnością cieszy się niezmiennie seria Atlatnic Worldmaster. Ten kultowy zegarek męski posiada wszystkie zalety, oferowane przez szwajcarski system produkcji. Łączy w sobie tradycyjny, elegancki wygląd z bogatym wnętrzem.

   Kolekcja AtlanticWorldmaster oferuje zarówno modele posiadające mechanizmy nakręcane ręcznie, jak i automatyczne. Wszystkie jednak gwarantują tą samą korzyść - precyzyjne odmierzanie czasu. Kolekcja Worldmaster składa się z wielu wyjątkowych modeli, które zyskują przychylność nie tylko miłośników klasycznej elegancji, ale i osób preferujących bardziej sportowy wygląd czasomierzy. Tradycyjne modele Atlantic Worldmaster ze subtelnie zdobionymi tarczami, utrzymanymi w stonowanych kolorach doskonale prezentują się na każdym męskim nadgarstku.

   Limitowane edycje zegarka Atlantic Worldmaster

   Atlantic to marka dbająca o tradycje. Każdy okrągły jubileusz swojego istnienia podkreśla wyjątkową edycją modeli Worldmaster. Na 130 urodzine marki powstały cztery niepowtarzalne modele z otwieranym dekielkiem, czyli Worldmaster 130th Anniversary. Niezwykłe łączenie paska z kopertą przypieczętowane ozdobnymi nitami, piękne fakturowane tarcze i możliwość zajrzenia do serca zegarka to wyjątkowe stylistyczne rarytasy.

   We współpracy z twarzą marki w Polsce – Krzysztofem Hołowczycem tworzone są również limitowane edycje sportowe. Model Atlantic Worldmaster Driver 777 to zegarek z chronografem sygnowany nazwiskiem kierowcy. W skład specjalnego zestawu wchodzi model na bransolecie oraz dodatkowy pasek w kolorze czerni z niebieskimi przeszyciami. Jego kolorystyka doskonale koresponduje z odcieniami tarczy. Oprócz limitowanych edycji cała seria zasługuje na uwagę. Zegarki Atlantic Worldmaster cieszą się ogromną popularnością w Polsce. Często przekazywane są z pokolenia na pokolenie, na co pozwala ich tradycyjne, zawsze modne wzornictwo oraz szwajcarska jakość gwarantująca trwałość.