WYBRANE FILTRY

   Zegarki Adriatica Męskie

   Zegarki Adriatica męskie zostały stworzone z myślą o tych, którzy chcą sięgać po najwyższej jakości produkty. Produkowane od blisko stu lat przez szwajcarską markę modele, zdobyły na całym świecie ogromną popularność. Ich precyzja działania w połączeniu z elegancką obudową zachwyci niejednego konesera sztuki zegarmistrzowskiej. 

   Zegarki Adriatica męskie dały się poznać, jako czasomierze o nienagannym stylu i perfekcyjnym działaniu. Twórcy wychodząc naprzeciw gustom oraz potrzebom klientów, stworzyli nowoczesne modele inspirowane klasycznym wzornictwem.W atrakcyjnej cenie spotkamy tutaj wiele ciekawych projektów. Ogromną popularnością cieszą się  złote, a także pozłacane metodą PVD egzemplarze.. Wiele z nich posiada wypukłe tarcze nawiązujące swoim wyglądem do tradycyjnych zegarków naręcznych z ubiegłego wieku. Prawdziwy szyk prezentują także czasomierze z naniesionym na cyferblat subtarczami chronografu lub fazami księżyca. Zastosowane na powierzchni szlif słoneczny lub giloszowanie, tworzy niesamowite wrażenie. Warto wspomnieć, że szwajcarska marka na rocznice i specjalne okazje wydaje limitowane serie. Ograniczona ilość modeli sprawia, że stają się one cennymi eksponatami na rynku ciesząc swoim widokiem kolekcjonerów.


   Zegarki Adriatica męskie - doskonały wygląd i wykonanie

   W każdym zegarku Adriatica męskim można dostrzec kunszt wykonania, który przekłada się na wysoką jakość produktu. Wykonane ze stali szlachetnej koperty gwarantują bezpieczne użytkowanie czasomierza w codziennych warunkach. W portfolio spotkamy także modele zrobione z lekkiego tytanu o właściwościach hipoalergicznych - będą one dobrym rozwiązaniem dla osób uczulonych na nikiel. Możliwość swobodnego podziwiania tarczy i sprawdzania godziny daje nam przykrywające cyferblat szkło mineralne lub szafirowe. Pod obudową znajdują się doskonałej jakości szwajcarskie mechanizmy. W zależności od modelu będzie to mechaniczny z ręcznym oraz automatycznym naciągiem werk Eta lub Satelita. Adriatica posiada w swojej ofercie także czasomierze kwarcowe wyposażone w mechanizm Ronda, Eta lub Ida. Cechujące się doskonałą precyzją wyznaczania czasu systemy są idealnym wyborem dla mężczyzn stawiających na wygodę i niezawodność.


   Postaw na dobry styl z męskimi zegarkami Adriatica!

   Zegarki Adriatica męskie to doskonały wybór dla mężczyzn poszukujących unikalnego i niezawodnego czasomierza. Starannie dopracowane szczegóły sprawiają, że modele te będą idealnie prezentować się podczas wszystkich wyjątkowych okazji, a także na co dzień. Cienkie koperty łatwo skryją się pod mankietami koszul. Elegancki wygląd zegarków z pewnością przysłuży się do budowania naszego wizerunku, dając możliwość wyróżnienia się z tłumu szykownym dodatkiem.