WYBRANE FILTRY

   Zegarki Eleganckie męskie

   Nie wszystkie zegarki pasują do każdej stylizacji. Stawiając na uniwersalność, wybieramy bezpieczną drogę. Jeżeli jednak chcesz się wyróżniać i jesteś fanem czasomierzy, to na pewno w Twojej kolekcji znajduje się niejeden egzemplarz. Zegarki eleganckie męskie panowie noszą do garniturów, koszul i materiałowych spodni oraz marynarek. Zakładają je do pracy, kiedy w biurze obowiązuje stylowy uniform, oraz na specjalne okazje.

   Mają nieco inny charakter, niż zegarki klasyczne, które pasują do większości stylizacji. Eleganckie zegarki męskie wyróżniają się jednocześnie prostotą, jak i efektownym designem. Niektóre modele to ponadczasowa klasyka w szykownej wersji, a inne to nowoczesna interpretacja elegancji.

   Zegarki eleganckie męskie do garnituru

   Kiedy zakładasz zegarek do garnituru, szczególnie tego o najwyższym poziomie elegancji, musisz stosować się do ogólnoprzyjętych zasad savoir vivre. Przede wszystkim zrezygnuj z intensywnych kolorów. Znacznie lepiej prezentować będą się eleganckie męskie zegarki utrzymane w stonowanej kolorystyce z palety brązów i czerni. Pasek koniecznie musi być z wysokiej jakości skóry, aby nie przecierał się, co sprawia, że nie będzie prezentować się estetycznie. Jego kolor musi pasować do innych dodatków, jak pasek czy buty. Zegarki eleganckie męskie do garnituru najlepiej prezentują się w wersji z tarczą kontrastującą się z kolorem koperty. Pamiętaj również, że kolor wykończenia, jak srebro i złoto, musi nawiązywać do klamry paska, jeżeli taka się przy nim znajduje.

   Eleganckie męskie zegarki do biura

   W biurze obowiązuje strój formalny, jednak nie zakładamy do niego smokingu. Możesz sobie pozwolić na większe eksperymenty w dodatkach. Alternatywą dla zegarków na skórzanym pasku są eleganckie męskie zegarki na bransolecie. Może być ona złota, srebrna lub mieszana. Dla odważnych polecamy zegarki eleganckie męskie na bransolecie w kolorze granatowym i bordowym.

   Sprawdź także inne zegarki męskie dostępne w naszym sklepie internetowym, np. smartwatche męskie.