WYBRANE FILTRY

   Zegarki Daniel Wellington Męskie

   Sięgając po zegarki Daniel Wellington męskie, każdy klient otrzymuje gwarancję niezawodności i oryginalności. Są to produkty zaprojektowane z myślą o najwyższych wymaganiach klientów, dzięki czemu doskonale sprawdzą się zarówno do codziennego użytkowania, jak i oficjalnej garderoby wieczorowej.

   Delikatny design tarczy i paski zgodne z minimalistycznym wzornictwem NATO tworzoną bardzo eleganckie połączenie. Chociaż marka powstała dopiero w 2011 roku, jej historia może być inspiracją dla wielu młodych lub dojrzałych osób. Zapraszamy serdecznie na wspaniałą podróż z produktami Daniel Wellington.


   Męskie zegarki Daniel Wellington – elegancja dopasowana do sytuacji


   Zakładając elegancki strój wieczorowy lub oficjalny uniform służbowy, warto postawić na klasyczne, delikatne i subtelne czasomierze z męskiej linii Daniel Wellington. Połączenie stonowanych, nierzucających się w oczy tarcz ze złotą lub srebrną kopertą i skórzanym, lub parcianym paskiem wzorowanym na ponadczasowy styl NATO, jest strzałem w przysłowiową dziesiątkę! Niezależnie, czy zegarek będzie wybierane na randkę, do pracy, czy na ważną uroczystość – w każdym wypadku sprawdzi się perfekcyjnie. 


   Wspaniała i zaskakująca historia, która stworzyła markę


   Rok 2011 był dla Filipa Tysandera w pewnym sensie przełomowym. Spotkał on wtedy intrygującego dżentelmena, który na swoim nadgarstku miał zadbany, aczkolwiek ciekawy zegarek w stylu retro. Jeszcze bardziej interesujący był pasek czasomierza, ponieważ był to nienaganny, lecz lekko wyblaknięty i wiekowy pasek stosowany w konstrukcjach NATO. Osobą, która wybrała tak oryginalny styl, był właśnie Pan Daniel Wellington, na którego cześć powstała cała seria asortymentu przygotowanego z myślą o eleganckich mężczyznach.

   Można powiedzieć, że obydwaj Panowie spotkali się w dobrym miejscu i w doskonałym czasie. Krótka obecność marki Daniel Wellington nie jest żadnym problemem dla rozwoju firmy. Stanowi natomiast ogromną zaletę dla użytkowników, ponieważ producent wprowadza swoimi konstrukcjami wyjątkową świeżość.