WYBRANE FILTRY

   Zegarki Aviator Douglas

   Masz już dość klasycznych czasomierzy, które pojawiają się stale wśród Twoich przyjaciół, rodziny i klientów? Cały czas widzisz te same marki, modele i stylizacje, a jedyna różnica to kolorystyka? W takim razie wybierz lepiej coś, co pozwoli Ci wyróżnić się na tle innych i postaw na zegarki Aviator Douglas, które swoim wykonaniem powinny zaimponować największym kolekcjonerom i osobom zwracającym uwagę na najmniejsze detale.

   Chociaż marka Aviator pojawiła się na rynku w roku 2000 (dlatego nie posiada jeszcze niezwykłej tradycji), to wyróżniła się już na tyle, że w pewnych kręgach stała się podstawowym wyposażeniem. Od roku 2011 zegarki produkowane są w Szwajcarii, pod okiem najlepszych specjalistów, którzy przykładają ogromną uwagę do wszystkich szczegółów – dzięki czemu dziś możemy mówić o wyjątkowej perfekcji i ponadczasowym stylu.

   Aviator Douglas, czyli wyposażenie dla najodważniejszych

   Ten rosyjski producent czasomierzy zmierzył się z zadaniem stworzenia linii dla najbardziej odważnej grupy osób – mowa o zawodowych pilotach samolotów, którzy muszą stale wzmagać się z wieloma przeciążeniami i sytuacjami ekstremalnymi. Oczywiście dzięki swojej wytrzymałości, seria zegarkówAviator Douglas cieszy się popularnością nie tylko wśród pilotów, ale również osób zajmujących się niebezpiecznymi zawodami – należą do nich m.in. strażacy, ratownicy medyczni, czy chociażby policjanci.

   Zegarki Aviator Douglas

   Seria Aviator Douglas łączy ze sobą wytrzymałość, niezawodność i klasyczny, elegancki design, który można doskonale połączyć z mundurem, koszulą lub t-shirtem i jeansami. Uniwersalny skórzany pasek, połączony ze stonowaną tarczą wykończoną w bardzo subtelny sposób, to doskonały pomysł na prezent dla osoby, która docenia prostotę i stawia na rozwiązania tworzące wyjątkową całość.