WYBRANE FILTRY

   Zegarki Emporio Armani damskie

   Początkowo Giorgio Armani projektował wyłącznie odzież męską. Od 1975 roku zajął się także tworzeniem damskich kreacji. I bardzo dobrze, że tak się stało, gdyż konsekwencją tej decyzji jest oszałamiająca kolekcja zegarków dla Pań. Męskie modele tej marki cechuje swoista dostojność, piękno i powściągliwość. W przeciwieństwie do nich zegarki damskie Armani zachwycają różnorodną, często krzykliwą, kolorystyką. Ich design jest równie odważny. Zróżnicowana kolekcja dla pań obejmuje modele na bransolecie o różnej kolorystyce i szerokości. 

   Nie inaczej jest w przypadku pasków. Damskie zegarki Armani to także rozmaite kształty kopert. Od okrągłych przez prostokątne po owalne. Tarcze natomiast są najczęściej wymyślnie giloszowane. Z całą pewnością nie można tych modeli uznać za skromne i stonowane. Są zdecydowanie ekstrawaganckie, nawet ekscentryczne i przeważnie biżuteryjne. 

   Każdy zegarek damski Armani reprezentuje nieskrępowaną fantazję i jest projektowany raczej z myślą o kobietach odważnych, lubiących wyróżniać się z tłumu. Zachwycone będą Panie, które nie boją się zaszaleć, są porywcze, a jednocześnie charakteryzują się dużym poczuciem humoru. Zegarki damskie Armani to oryginalne piękno, radość, głośny śmiech, to niekiedy nawet uwodzicielska natura. Żadna kobieta nie przejdzie obok nich obojętnie. Niektóre będą zauroczone, inne onieśmielone ich specyficzną urodą. Można się śmiało pokusić o stwierdzenie, że producent w tym wypadku mocno zaszalał. Jednak czasomierz to nie tylko wyjątkowy design. To także wysoka jakość. Odzież od Armaniego jest nie tylko  piękna. Cechuje ją także najwyższa jakość wykonania. Nie inaczej jest w przypadku zegarków.