WYBRANE FILTRY

   Zegarki g-shock gravitymaster

   Współczesny miłośnik zegarków, który jednocześnie prowadzi aktywny tryb życia, od czasomierza oczekuje więcej niż wskazanie prawidłowo godziny. Casio zaproponowało więc zegarki G-Shock Gravitymaster, które łączą sportowy, charakterny design z precyzją i dokładnością oraz funkcjami smart. Casio G-Shock Gravitymaster był zaskoczeniem dla wielu entuzjastów aktywności, szczególnie że został wyposażony w zasilanie solarne.

   Casio G-Shock Gravitymaster – czyżby tylko dla pilotów? 

   Takie było początkowe założenie, zegarki G-Shock Gravitymaster zaprojektowano i stworzono z myślą o pilotach, którzy mieli być głównymi użytkownikami tych czasomierzy. Ich znaki szczególne to podświetlenia, wyraźnie zaznaczone wskazówki, bieżąca aktualizacja czasu, bardzo czytelna tarcza i antyrefleksyjna powłoka. Ci, którym firma Casio jest bliżej znana, doskonale wiedzą, że koncentruje się ona na bardzo przemyślanym doborze materiałów, które wykorzystywane są przy produkcji zegarków. Tak było też tym razem. Każdy zegarek Casio G-Shock Gravitymaster prezentuje się doskonale, jest bardzo masywny i można przypuszczać, że jest naprawdę solidny i wytrzymały, o czym przekonało się już wielu użytkowników. 

   Średnica koperty zegarka Casio G-Shock Gravitymaster to 54 mm, a więc nie jest to zegarek należący do najmniejszych i tych dyskretnych, ale taki jego urok. Ich ogromną zaletą, którą można uznać za główną i fundamentalną cechę zegarków Casio G-Shock Gravitymaster, jest technologia Bluetooth. Zegarek można połączyć ze smartfonem, co przekłada się m.in. na możliwość korzystania z funkcji znajdź telefon, a także jeszcze większą dokładność wskazań czasu. Zegarki zasilane są baterią kwarcowo-solarną, a więc pracuje on dzięki promieniowaniu słonecznemu. Są oczywiście wodoszczelne, wyposażone w stoper, kalendarz, alarmy oraz technologię Super-Illuminator, pozwalającą na odczyt godziny w ciemnościach.